Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a rosszulléttől...

Mit tehetnék a rosszulléttől az idegesség miatt, forgalom vizsgán, mert emiatt buktam meg?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok, most buktam meg másodjára, mert annyira ideges típus vagyok. Először is, jól megy már a vezetés, az oktatóm mondta, mehetek vizsgázni. Én nem mertem de muszáj volt, de annyira ideges voltam, hogy nem bírtam elindulni se. Remegek, izzadol, hányingerem van, néha hányok is, előtte nem tudok aludni. Általában ez megy. Most megint vizsgáztam, sikerült elindulni, de annyira elkezdtem remegni, és meg kellett állnom, mert annyira hányingerem lett és szédültem. Mivel semm pozitív tapasztalatom nem lett ezáltal, így még rosszabb. Az oktatóm szerint ezt már nekem kell valahogy megoldanom, mert jól vezetek és menne már. Világ életemben ilyen voltam :( és próbáltam segíteni mindennel de ha vizsga van akkor teljes pánik.

2018. júl. 10. 13:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Próbálj meg valami másra gondolni. Nálam ez vált be és mielőtt eluralkodik rajtad a pánik kezd biztatni magad, hogy igenis megtudod csinálni. Én ugyanilyem voltam/vagyok és már a 25. évemet surolom lassan :D Vegyél valami nyugtató hatású teát esetleg max..
2018. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is nagyon izgulós fajta vagyok már a vizsga előtt egy hónappal izgultam a vizsga miatt. Ma volt a vizsgam nagyon izgultam reggel. Egy kis séta után megnyugodtam és így elsőre átmentem a mai napon. Javaslom hogy gondolj arra hogy megvan a jogsi nekem az is sokat segített meg szedtem magnéziumot is lehet hogy csak a fejemben gondoltam azt hogy attól nyugodtabb vagyok de bevált.
2018. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, mondjuk ennyire nem volt rossz a helyzet. Előtte kicsit ideges voltam, de mikor be kellett menni a vizsgaközpontba na akkor tetőzött a dolog. Meg is húztak nem egyszer, pont emiatt. Katasztrófa volt amit ott műveltem, de egyszerűen kikapcsoltam teljesen. Miután végül is levizsgáztam sikeresen az után is annyira remegett a kezem, hogy aláírni nem bírtam kb, de sikerült. Én előtte kb egy héttel kezdtem el szedni egy gyógynövényes nyugtatóhatású készítményt. ( Ha érdekel küldök linket) Nekem segített valamennyit,de lehet, csak én hittem azt, hogy emiatt jobb. Sok sikert, a következő meglesz ;)
2018. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!