Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga csalás?

Forgalmi vizsga csalás?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés de Győr környékén nem ismer valaki olyan oktatót/vizsgabiztost akivel meg lehet beszélni hogy legyen elnézőbb a vizsga során? Hallottam olyat hogy nagy hó volt ezért nem kellett vizsgázniuk a tanulóknak, vagy most nyáron mesélték hogy túl meleg volt ezért 10 perc után odaadták a jogsit a vizsgázónak. 5. vizsgámra készülök és nagyon irritál hogy nekem nincs ilyen, vagy csak minimális segítségem se. Nyilván első 1-2 alkalommal én hibáztam, megérdemelten buktam meg, utána viszont meghúztak olyanért is amit a legtöbben el szoktak nézni (ezt az oktatóm mondta). Rengeteg pénz és idő van benne, tudok vezetni, már megérdemlem a jogsit (ezt is az oktatóm mondta) és nem akarok mégegyszer megbukni főleg úgy hogy minden 2. embernek a kezébe dobják a jogsit...

2018. szept. 6. 11:32
1 2
 11/14 rapper03 válasza:
azóta sikerült levizsgáznod?
2020. febr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én 3.szorra mentem át. Pesten este sötétben vezettem mindig (órán meg még vizsgákon is)kb tételt húztam merre megyünk. Vidéki haverok azt az egyetlen valamirevaló utat gyakorolták 20-30 órán keresztül ami megfelelt ott éppkézláb vizsgaútnak. Szal azért nehéz számot mondani hányadszorra mit illik és hol
2020. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Menj másik megyébe ! Ha kell utazz messzebbre ,lehet olyan h elyre mész ahol nicns forgalom,nincs olyan modern közúti út,lámpa,minden ott egy perc alatt lerakod és nem g**iznek veled..
2022. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. A kérdés 4 éves, az utolsó válasz is másfél.
2022. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!