Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorozáshoz milyen nadrágot...

Motorozáshoz milyen nadrágot javasolt vennem, hogy ne fájjon a térdízületem?

Figyelt kérdés
Akár városi karikázás után is hasogat a térdemnél, ezt akarom megszüntetni. Eddig motoros farmert használtam, de inkább valami másra térnék át. Nem igazán vagyok otthon a motoros ruházat világában, mert csak egy éve motorozok; milyen anyagból készült nadrágot keressek?

2019. ápr. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne nadrágban, térdvédőben gondolkodj!
2019. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%
Motoros ruházati boltot keress fel, ott lehet próbálgatni. Egyébként nem lehet hogy nem a ruhával van a gond hanem a motor nem neked való? Lehet túl hegyes a lábszög vagy valami miatt nem kényelmes neked.
2019. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hideg miatt fáj? Én szövet (cordura) ruhát használok. Lehetőleg kivehető bélésest vegyél, az jó minden évszakban, és elég kényelmesek is. Én februárban is csak egy alsógatyát és egy pólót vettem alá, és egyáltalán nem fáztam. A farmer inkább 30 fok fölött jó, de nagyobb sebességnél nem is tartom túl biztonságosnak. Városban esetleg jó.

Pl. egy ilyen is megfelel:

[link]

2019. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress egy jó térdvédőt, de vehetsz alá térdmelegítőt is.

És valóban lehet a hiba a motorban is. Próbálj ki egy másik típust is.

2019. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!