Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem nem fognak meg...

Csak engem nem fognak meg ezek a 20 milliós BMW-k meg Audi-k?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik mennyire menők ezzel, de szerintem full átlag kinézetű autók, és semmi extra nincsen bennük, kb. ugyan annyira figyelek fel egy 20 millás bmw-re ha szembe jön, mint egy régi swift-re. Szerintem egy 99-es Impreza WRX vagy egy régi EVO sokkal jobban néz ki, sokkal feltűnőbb ha mondjuk fel van matricázva, és szerintem a hangjuk is jobb. Valamiért a német autóktól már annyira elment a kedvem, hogy teljesen hidegen hagynak, mert egyszerűen már semmi egyedit nem látok bennük, meg a sok bmw-s hülyegyerektől is kiábrándultam a német autókból (tudom, vannak kivételek). Mindenhol ilyenek mennek, valaki meg ezzel akar kitűnni. Más is van így ezzel?

2019. aug. 23. 11:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem van még egy jónéhány tróger rallys aki így gondolja.
2019. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Na erről IS beszéltem :D
2019. aug. 23. 11:28
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok rally-s szóval nem érdekelnek ezek, ahogy a prémium kocsik sem, mert nem tartok rá igényt még akkor sem, ha lenne rá pénz. Az én árkategóriám az 5-6 millió forint körül van.
2019. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk egy 20+ milliós Audi vagy BMW esetén pont nem a "kitűnés" a lényeg, hanem az elegancia és kényelem ami a teljesítménnyel jár.


Ezt nyilván nem érti meg olyan akinek a Kúpteam, Kúposztók, a Raceprivát a példakép, éa Vututuzva dzsanázik a Subaruval mint az Erik a vácin.

2019. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Különösebben nem fog meg, mert ahol lakom és dolgozom, oda nem való. Alig van hely, parkolóra vadászni kell. Ide egy kis, egyszerű autó való. Nem praktikus, és félteném is.
2019. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Jaj.. Komolyan még ennél a madlipz videónál tartunk?

Szerinted akinek ilyen autója van, az csak valami utcai versenyző lehet? Sokkal nagyobb élmény szerintem egy ilyen autóval menni, mint egy több 10 milliós luxusautóval, pedig ültem már mindkettőben. És most nem elhitetni akarom veletek, hogy az egyik jobb mint a másik, mert mindenkinek más tetszik. Csak kíváncsi vagyok, van e még így ezzel valaki.

2019. aug. 23. 11:46
 7/39 A kérdező kommentje:

"Mondjuk egy 20+ milliós Audi vagy BMW esetén pont nem a "kitűnés" a lényeg, hanem az elegancia és kényelem ami a teljesítménnyel jár."


Igen, egy bizonyos értelmi szint felett ez a lényege. Viszont a sok 17-18 éves gyerek még a lepukkant 1 milliós 20 éves bmw-vel is csajozni meg villgoni akar.

2019. aug. 23. 11:50
 8/39 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, aki 20 millióért autót vesz, az nem menőségből teszi. És őt nem érdekli, hogy téged megfog-e. És főleg nem a hülyegyerekek.


Azok a 3-500ezerért vett leharcolt BMW-sek...

2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Engem egy autó fog meg, a Multipla, jó látni, hogy valakik nem a kinézetre hanem a praktikumra mennek nem érdekli őket, hogy egyesek szerint csunya, és boldogok.
2019. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ahol lakunk ott az egyik gyerek a szüleitől kapott 22 millióért egy hófehér valamilyen újabb bmw-t, persze ugyan arra használja, mint az 500 ezres bmw-ket a többi hasonló korú, szóval ilyenek is vannak. De valóban több értelmesebb ember ül a drágább autókban.
2019. aug. 23. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!