Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Délelőtt történt vezetés közben. Nem vagyok egy szeles ember, de most az voltam. Nagyon jó utat csináltak két település között, kb mintha asztalon gurulna az autó, annyira síma az út. Kb 130km/h-val jöttem és leszállt előttem a földre egy harkály, aki nem bírt időben elszállni. Minden irányban szállt a toll, aztán a torkomban dobogott a szívem. Annyira rosszul érintett, hogy őt is hiába várja már a családja... A kép még mindig előttem van, hogy se nem fékeztem, se nem dudáltam, ami most rettenetesen bánt, hogy nem tettem semmit!! Mondom úgyis szivat, felszáll időben vagy arrébb reppen. Az a legrosszabb az egészben, hogy erről én tehetek, én vagyok a hibás, hisz tudom, hogy nagyon max 104-el mehettem volna, amivel még nem bűntetnek.

2020. máj. 30. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom eldönteni ez most komoly vagy épp esti unaloműzésből kiírt kérdés. Azt tudtad hogy rengeteg bogarat is elkensz a kocsival?
2020. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy szivassak bárkit. Ő egy harkály volt, egy nagyon kedves madár. Erdészetiben végeztem, és öszintén sajnálom, amit tettem...
2020. máj. 30. 23:00
 3/23 ASegélyember válasza:
85%
Biosztanárom egyszer egy denevert ütött el, nekirepült a szélvedőnek, de ő is nagyon sajnálta szegényt, majd elmúlik, én is érzek ilyet néha, például mikor meghaltak itthon a kismacskák mert elvitte őket a kutya, nem értem ki időben ( nem lepontozni pls, gyerek voltam, és ha én dönthettem volna akkor bent lettek volna, nem ott ahol rossz az ajtó. nem mellesleg azóta ivartalanított cicóka)
2020. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Ami történt megtörtént, nem azon múlt, hogy mennyivel mentél az a madár sajnos meghalt. Most az égigérő fa kártevőit piszkálja.
2020. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%

Hát figyelj. Én egyszer egy ugyanilyen száguldás következtében egy közepes testű kutyát csaptam el úgy, hogy ketté szakadt előttem a teste. Én magamat eléggé érzékeny léleknek találom de mégse hullajtottam egy könnycseppet sem utána. Furcsa, de valamiért ez van. Állatok után sose. Emberek után is csak ha nagyon kötődik hozzám. Bár olyan hozzátartozóm még nem halt meg sose. Így ez is csak találgatás, hogy sírnék utána, közbe lehet, hogy nem.

Én inkább azt tanácsolom neked, hogy tedd össze a két kezed, hogy csak egy harkályt ütöttél el, nem pedig egy vaddisznót vagy őzet (bár arra most nem sok esély van), mert akkor nagy valószínűséggel a kórházi ágyat nyomnád. Lehetőleg őszig éld ki sebességmámoraid :D

2020. máj. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

A kérdezőnek legalább bőven kijutott érzelmi intelligenciából, nem úgy, mint a #5, #1-nek.

Tipikus kretének, akik remélhetőleg nem fognak semmilyen formában szaporodni...

2020. máj. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

Beléd sem szorult sokkal több értelem... Ez nem érzelmi intelligencia kérdése, hanem józan paraszti észé, ha valaki közlekedik megvan ennek az esélye, ha el akarja kerülni ne vezessen ennyi.


Csaptam már el én is szarvast, fácánt többször is, egyszer majdnem kutyát is, mégsem dőlt össze a világ.

2020. máj. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Hatos, mégiscsak egy állatról beszélünk és nem emberről. Én ezt egy borzalmasan veszélyes trendnek tartom, hogy sokan emberi tulajdonságokkal és érzelmekkel ruháznak fel állatokat (vö. "őt is hazavárta a családja"...), ami bizony gyakran pont oda vezethető vissza, hogy ugyanezen emberek az emberi kapcsolataikat, èrtékítéleteiket meg tök rosszul kezelik.


Természetesen én is bántam, amikor macska ugrott a hátsó (!) kerekem alá, de megtettem, amit tudtam, innentől kezdve nem hagytam eluralkodni ezt az érzést és pont.


Ami az érzelmi intelligenciát illeti, két tucat kolléga fordult màr meg a csapatomban hosszú évek során és valahogy egyik sem mondott fel, hiába fizetünk legfeljebb átlagosan nekik. Ha én egy szadista, vagy legalabbis érzéketlen, 0 EQ-s főnök lennék, ez nem így történt volna. Szóval igen óvatosan bánj az ilyen érzelmileg túlfűtött állításokkal...

2020. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Akkor félre kellett volna rántanod akormányt, hátha megmenekül a harkány.
2020. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
NEM!!! Nem rángatjuk a kormányt, ha kisállat kerül elénk, mert egész családokat irthatunk ki vele.
2020. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!