Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Délelőtt történt vezetés közben. Nem vagyok egy szeles ember, de most az voltam. Nagyon jó utat csináltak két település között, kb mintha asztalon gurulna az autó, annyira síma az út. Kb 130km/h-val jöttem és leszállt előttem a földre egy harkály, aki nem bírt időben elszállni. Minden irányban szállt a toll, aztán a torkomban dobogott a szívem. Annyira rosszul érintett, hogy őt is hiába várja már a családja... A kép még mindig előttem van, hogy se nem fékeztem, se nem dudáltam, ami most rettenetesen bánt, hogy nem tettem semmit!! Mondom úgyis szivat, felszáll időben vagy arrébb reppen. Az a legrosszabb az egészben, hogy erről én tehetek, én vagyok a hibás, hisz tudom, hogy nagyon max 104-el mehettem volna, amivel még nem bűntetnek.

2020. máj. 30. 22:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%
Hohó, valamelyik kutyabåszónál beindult a lepontozógép! Szóval , mi is a pontos ellenérved?
2020. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Aztán majd éjjel meglátogat a Fekete Szakáll Szelleme!

.............akarom mondani a Fekete Harkály Szelleme. ;)


Brrrrrr

2020. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontozok le... Inkább köszönöm a sok választ!
2020. máj. 31. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!