Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt csak én éreztem veszélyesnek?

Ezt csak én éreztem veszélyesnek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy ismerősnél voltam barátnőmmel és a srác megmutatta a motorját. Nem vagyok valami nagy szakértő, de azt megjegyeztem, hogy egyenesben 300-at megy, ami kétszerese annak, amivel eddig autót vezettem.

Mondta, hogy próbáljam ki, menjek vele egy kört. Nemet mondtam, barátnőm viszont azonnal elfogadta. Adott neki egy sisakot, felültek ketten a motorra csak úgy póló, rövidnadrágban és átmentek vele a szomszéd faluba, meg vissza. Nyilván nem lassan...

Egész este azért piszkált barátnőm, hogy milyen félős vagyok, amiért nem próbáltam ki. Én ezt eléggé veszélyesnek éreztem, vagy tényleg igaza volt?



2020. aug. 14. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan a szemere hányhatod, hogy ő meg felelőtlen és érzéketlen volt. Fordított esetben ő mit tett volna, ha ne adja isten csak vár és vár, de visszafelé nem jön senki. Mennyi idő múlva hívta volna a mentőket? 1 óra? 2 óra elteltével? Mit érzett volna akkor? Mert te kb hasonlóan érezhettél míg oda volt.
2020. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
50-50. Nyilván veszélyes, de attól még félős vagy, azt meg a csajok *általában* nem szeretik (teljesen függetlenül a dolog racionalitásától).
2020. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy viszonylag kis sebességen történő bukásnál is előfordulhat, hogy a talajon csúszó testre a súrlódástól úgy ráég a ruha, hogy csak plasztikai sebész hozza rendbe. A bőr szerkó nem menőzésből van a motorosokon.
2020. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, főleg meg úgy hogy semmi gyakorlatod nincs.
2020. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.
2020. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolja a barátnőd, mondd neki jobb félősnek lenni, mint hogy jobbik esetben is a csontig horzsolja a bőrödet az aszfalt......
2020. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon veszélyes, én is ezért adtam el az 1000res GSX-Rt, ami 5ösben megfutja a 300-at, és van hatodik sebesség is. De egyszer muszáj kipróbálni az életben.
2020. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Van hatodik is... Csak ott már nem gyorsul semmit ha 5.ben ennyire kihúzattad...

Ennyi ésszel jól tetted, h eladtad.. Bár kétlem, h volt egyáltalán motorod..

2020. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább a trafi fogja meg a srácot, mint a szembe jövő kamion orra.......
2020. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8as

Mégis miért? 1esben megy 160at, az elég veszélyes, nem? 300nál is azért nem gyorsul, mert le van korlátozva (van egy olyan érzésem, hogy gyorsult tovább, csak az óra nem mutatta). Nem mertem kipróbálni rendesen soha. Lehet nekem csak motorom több volt, mint te ahányat láttál.

2020. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!