Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt csak én éreztem veszélyesnek?

Ezt csak én éreztem veszélyesnek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy ismerősnél voltam barátnőmmel és a srác megmutatta a motorját. Nem vagyok valami nagy szakértő, de azt megjegyeztem, hogy egyenesben 300-at megy, ami kétszerese annak, amivel eddig autót vezettem.

Mondta, hogy próbáljam ki, menjek vele egy kört. Nemet mondtam, barátnőm viszont azonnal elfogadta. Adott neki egy sisakot, felültek ketten a motorra csak úgy póló, rövidnadrágban és átmentek vele a szomszéd faluba, meg vissza. Nyilván nem lassan...

Egész este azért piszkált barátnőm, hogy milyen félős vagyok, amiért nem próbáltam ki. Én ezt eléggé veszélyesnek éreztem, vagy tényleg igaza volt?



2020. aug. 14. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak én vettem azt észre hogy általában azok hangoztatják hogy 300-at megy a motorjuk, akik életükben nem mentek többet 150-nél még autóval sem? Lány tesómnak rendszeresen irogatják hogx a kis 50-es pöcsköszörűjük 160-at megy, azt lesnek mikor hugom írja nekik hogy tudja kit nézzen hülyének... (mondjuk tesóm el is hinné)
2021. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11es

Lehet észrevetted, de hibás az észrevételed.

2021. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A környezetemre mindenképp igaz (14-18) éves korosztály, mivel ennyi idősennem is lehet rá jogsija. Persze erre jöna duma hogy nem jogsival, hanem benzinnel megy...
2021. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!