Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Holnap forgalmi vizsgám lesz,...

Holnap forgalmi vizsgám lesz, de nagyon félek. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Holnap fogok vizsgázni B kategóriában. 30 éves nő vagyok, nem "túl öreg" ehhez, de azt látom, hogy már nem olyan könnyen tanulok.


Szóval, kezdtem fejlődni, de az utolsó héten annyira ráfeszültem, hogy ordas hibákat is elkövettem, amit előtte soha. Majdnem áthajtottam egy piroson, de szerencsére nem járt arra senki. Itt teljesen jogosan el is küldött az oktatóm a jó fenébe, hogy ha ilyen közveszélyes vagyok, inkább ne is üljek volán mögé :(. Nem tudom, hogy a nyomás miatt vagyok ilyen idióta vagy tényleg nem nekem való ez? Sajnos, ha lehordanak (még ha jogos is, elkenődök.)


Csináltunk próbavizsgát, az sikeres volt. Ha nem stresszelek azon, hogy minden mozdulatomat nézik, akkor figyelmesebb leszek? Volt más is ilyen szituban? Tényleg ezek után ne is vezessek? Most nagyon elkeseredtem, mert sok pénzt szántam erre...


Plusz, ha holnap nem sikerül, akkor csak tavasszal mehetek újra, mert téli szezonban Ausztriában leszek. (Ha a vírus nem akadályoz.)



2020. nov. 26. 12:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
11-es, köszönöm a gratulációt! Hát biztos ijesztő lehetett ez az eset, amit leírtál! A lényeg, hogy nem adtad fel! Ausztriában, ha jól tudom, már élethű szimulációs feladatokkal is oktatnak, külön az ilyen problémákra készülve. Állítólag van értelme. Az biztos, hogy a közlekedés nagy koncentrációt igényel, már bánom, hogy nem 20 éves korom alatt fogtam bele. Mostanra már tapasztaltabb lennék. No de még van esély. 😊
2020. nov. 28. 11:11
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát ijesztő is volt :D Azt hittem össze is török valamit.


Sokan negatív megjegyzést is kaptam, hogy ezt látván az oktatónak nem lett volna szabad vizsgára bocsátania hanem rutinpályán meg kellett volna tanítani megfogni az autót. De végül nem volt rá szükség mert megtanultam magam. Kimentem egy faluba mikor jött a következő hóesés aztán kihalt utcákban gyakorolgattam a kipörgés lekezelését, azóta profin megy :D



Hát igen, való igaz, hogy tapasztaltabb lennél csak azt is mérlegelni érdemes, hogy tudsz e autót venni. Én 17 évesen tettem le a jogsit, most 19 vagyok de még mindig a szüleimét vezetem és ki tudja meddig így is marad. Nem ártana egy kis autó de amíg nincs stabil anyagi jövedelmem addig esélytelen. Orvosi egyetem alatt nehéz lesz szert tenni rá sajnos.

2020. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én már szépen összegyűjtöttem a pénzt, de hozzá teszem, hogy idősebb is vagyok meg a külföldi munka nagyban hozzá járult. Mindenki azt mondja, hogy vezessek egyből, különben nem fogom magam rászánni a jövőben és kár volt jogosítványt szerezni. Igazuk van, csak így lehet.
2020. nov. 30. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!