Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem halálos balesetet...

Majdnem halálos balesetet okoztam. Merjek valaha autóba ülni?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi baj, de csak egy hajszálon múlt. Azóta nem ültem kocsiba. Volt valaki hasonló szituban? Fel lehet ezt dolgozni?
2022. ápr. 17. 18:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Mi történt?

Persze, ülj vissza és figyelj jobban, most már tudod, mire kell nagyon figyelni.

2022. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"Na, az autoban rettegos kattant is visszajott..."


Nem vagyok kattant, csak borzalmasan bánt a lelkiismeretem. Eddig 10+ év alatt nem történt semmi balesetem. Most sajnos sikerült majdnem szembe mennem a forgalommal, és egyszerűen nem tudom, hogy mi történt velem. Út építés miatt össze-vissza táblák, lámpa. Nem hárítok, én zavarodtam össze, és egyszerűen szembe mentem a forgalommal. Szerencsémre segítettek a többi autósuk, a hátam mögötti vissza tolatott, hogy korrigálni tudjak, a többiek dudával jeleztek, hogy ez nem jó így. Így nem történt baj, és gyorsan korrigáltam, de történhetett volna, és ha nem is ülök soha kocsiba nem tudom ezt feldolgozni... Pedig nagyon szerettem vezetni, de úgy érzem nem érdemlem meg, hogy újra vezessek. Nagyon sz@r.

2022. ápr. 17. 20:33
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi? Kár ezt ennyire a lelkedre venni. Ez messze van a halálos balesettől. Ma mentünk a családommal ide-oda. Csak ma háromszor kellett lehúzodnom a patkára, mert a szembejövő nem bír az oldalán maradni. Nem akartam a tükrömet elveszteni, mert nem olcsó, így marad a lehúzódás. Igaz kamera már van a kocsiban, így meglenne a károkozó rendszáma, ha akkora tahó, hogy meg se áll. Kár, hogy nem az olyanok hagynak fel a vezetéssel, akik azt hiszik, hogy a felezővonal a bal kerék útját jelöli.
2022. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap nekem is sikerült a rossz végéről behajtanom egy bevásárlóközpont parkolójában, miközben másik két autós próbálta eldönteni melyiküknek is van elsőbbsége, hogy kimehessen ott ahol én épp szabálytalanul behajtottam. Na, bumm, megesik az ilyen. Ők néztek ki ez a hülye, nekem meg égett a pofám hogy lehettem ennyire hülye és figyelmetlen.
2022. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem, már elütöttél vkit. Hát ez megesik, főleg, ha váratlan baleset van, legutóbb olvastam a hírekben, csomó autós nem tudta értelmezni a rendőr karjelzéseit, és elmentek a záróvonalon túlra, aztán jöttek szembe. De ilyenkor mindenki lassan megy, ha ott a mentő, rendőr, nem lett újabb baleset.
2022. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen, most tényleg az vagyok. Elmegyek majd pszichiáterhez, hátha segít feldolgozni a dolgokat. Mivel sosem történt velem ilyen, nehezen dolgozom most ezt fel, de igyekszem. Azért jól esnek a bíztató válaszok.
2022. ápr. 17. 21:30
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy tényleg, vissza kell ülni az autóba, máskülönben mind jobban fogsz félni.


Egy ismerősöm sajnos halálos balesetet okozott. Önhibáján kívül, olyan helyről jöttek, amit nem lehetett belátni és még nem is jöhettek volna onnan, valami beállt fazon jött onnan... így nem nem belőle börtön vagy ilyesmi, de elképzelheted, lelkileg milyen volt ez az ismerősömnek. Hónapokig komoly depressziós volt miatta, de az autóba rögtön visszaült, mert attól félt, különben nem mer soha többet vezetni, ha nem ül vissza. Azóta rendbejött, vezetés meg teljesen oké.

2022. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem meg ne vezess. Ha egy útfelbontás összezavar és utána napokig ezen kattogsz akkor mentálisan nem vagy rendben, tehét nem vagy alkalmas a gépjárművezetésre.

Persze, könnyű itt mondani hogy üljön vissza igaz?

Aztán jövök vele szemben a családommal, hátul a 9 éves kislányommal és szembe jön egy ilyen idióta. Melyikőtök fogja vállalni a felelősséget???!

2022. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem olyan volt a helyzet, hogy megsérült volna bárki is mert ott maximum 30-al lehet menni. Minden nap változtatnak a táblákon, a lámpák állásán, mindenen. Rutinból mentem, és így alakult sajnos. Mint írtam, azonnal korrigáltam. A Te 9 éves kislányoddal is megtörténhet majd egyszer ilyen, neked sem esne majd jól ez a durva beszéd, de megértem a te helyzeted, oldaladat is. Ez nem mentegetőzés, de azért nem kell lehordani meg személyeskedni, attól, hogy itt hibáztam, még nem vagyok az élet minden területén szerencsétlen meg idióta. Ne félj, nem fogok egy ideig vezetni, de utána muszáj leszek, mert dolgozni csak azzal tudok bejárni a későbbiekben.
2022. ápr. 18. 07:59
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Azért városban inkább csak koccanás lett volna kedves 20-as.
2022. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!