Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem halálos balesetet...

Majdnem halálos balesetet okoztam. Merjek valaha autóba ülni?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi baj, de csak egy hajszálon múlt. Azóta nem ültem kocsiba. Volt valaki hasonló szituban? Fel lehet ezt dolgozni?
2022. ápr. 17. 18:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%

Én csak azt nem értem így huszonsok komment után, hogy ha a kérdező #22-ben azt írja, maximum 30-cal lehet menni, akkor azt miért értelmezi majdnem halálosnak?

Lehet, hogy mégis pszichés problémái vannak?

2022. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Utánképzés, vezetéstechnikai tréning. Mindkettőre megvan a lehetőséged.
2022. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%
#22 felesleges, aki egy 30 km/h sebessegnel egyebkent meg sem tortent esetet kepes 'majdem halalos' majdnem-balesetnek felfogni, az alkalmatlan az autovezetesre (is), mert paranoid mentalis zavarai vannak.
2022. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mire vagyok még alkalmatlan? Mint írtam, az élet egyéb más területén nincsenek gondjaim ilyen téren. Egyszerűen megijedtem...
2022. ápr. 18. 15:40
 25/27 anonim ***** válasza:
65%

Sajat kommentedet idezem:

'Így nem történt baj, és gyorsan korrigáltam, de történhetett volna, és ha nem is ülök soha kocsiba nem tudom ezt feldolgozni... Pedig nagyon szerettem vezetni, de úgy érzem nem érdemlem meg, hogy újra vezessek.'


Csak igazat tudok adni: nem tortent semmi es igazabol is is volt igazi veszely es ezt te is tudod, de hetekkel-honapokkal kesobb is ezen ragodsz, onmarcangolsz, sajnaltatod magadat. Nem, ez nem normalis reakcio, es tenyleg ne vezess mert alkalmatlan vagy ra. Nem technikailag, hanem mentalisan. Mit csinalsz ha elutsz egy kutyat vagy macskat ami eled ugrott a bokorbol, ott helyben felvagod az ereidet vagy hiszterikus sirogorcsot kapsz es a nap tovabbi reszet a jardaszegelyen ulve toltod kataton allapotban, mig apu-anyu erted nem megy?

2022. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
5%
*igazabol nem is volt
2022. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Megértem amit mondasz, és van is benne igazság. Amíg lelkileg helyre nem rázódok, nem fogok vezetni. De tudom azt, hogy egyébként nem vagyok rossz sofőr. Ez egy ordas nagy hiba volt, de szeretném ezt elfogadni, és visszatérni a vezetéshez. A kérdésem legalább tanulópénzképpen szolgál másoknak. Nagyon rosszul esett néhány komment, hiába van igazság alapja. Saját magamat is ostorozom eleget. Persze én kérdeztem, ti válaszoltatok. Mindenkinek ment a zöld kéz. Köszönöm.
2022. ápr. 18. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!