Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennyire ügyetlen lennék? Vagy...

Ennyire ügyetlen lennék? Vagy korai még ítélni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, most vagyok túl a 2. vezetési órámon, egy mellékutcás gyakorlón és most ki mentünk forgalomba. (2-2 óra) Egy kisebb városba mentünk ahol azért van forgalom és itt kezdődtek a gondok. Olyan hibákat vétettem amikért egyből buktatnak. (Bal lábbal léptem a fékre, szarul kanyarodtam, rosszkor váltottam és fékeztem és ezekért mind nagyon csúnyán lebaszott az oktatóm, jó sok szitokszóval dúsítva) illetve tökre kapkodtam végig. Kicsit úgy éreztem mintha mindent egyből tudnom kéne, és ezt el is várná az oktatóm. Legalább lefulladni nem fulladtam le egyszer sem, bár ez csekély öröm. Fog ez változni vagy esélytelen a dolog? Teljesen el vagyok keseredve..

2022. szept. 24. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
#10 Az hogy 17-18 évesen tanul vezetni, még nem jelenti azt hogy kell neki az autó, vagy kapni fog. Sokaknak csak évekkel vizsga után lesz saját autója. Egyébiránt, ha lehetősége van ebben a korban a jogosítvány megszerzésére (akár a középiskolája szervezésében, mert ilyen is van!) akkor miért ne élne a lehetőséggel?! Később munka és család vagy egyetem mellett még kevesebb ideje kerül ilyenre, és olcsóbb sem lesz a képzés.
2022. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#11


Pontosan tudjuk, hogy nem azért akarja megszerezni a jogosítványát, mert változatlanul mindenhova tömegközlekedéssel akar menni. Persze ezt le lehet tagadni ...

2022. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12: Hát, persze. Aki meg angolból nyelvvizsgázik az onnantól csak angolul akar beszélni.
2022. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#13


Mondom, lehet tagadni, ettől még igazam lesz. Egyetlen ismerősöm nem volt, aki úgy szerzett jogosítványt, hogy aztán nem vezetett volna autót.

2022. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14: Valszeg nem ismerjük egymást, de tessék: úgy 15 éve van jogsim, azóta kb. 3km-t vezettem két település között. Mindezt úgy, hogy itt állt az autó a garázsban, akkor vihettem volna el amikor akarom.
2022. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
És higgyem is el.
2022. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Az egyetemisták többségének sincs saját autójuk, ill. nem is vezetnek rendszeresen, annak ellenére hogy sokaknak közülük van jogositványuk. Egyszerűbb, olcsóbb, és kényelmesebb vonattal/busszal hazautazni, a szállás/kollégium meg nincs általában olyan távol az egyetemtől, ami indokolná a saját kocsit és a rendszeres vezetést. Sok ezren vannak így...
2022. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17


Ők is autóba szállnak hétvégente, amikor kiküldik őt tejért a sarki közértbe.

2022. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

És az miért is baj, ha fiatalon, jó aggyal és reflexekkel tanulja meg a vezetést, ami egy veszélyes üzem?

Jobb lenne, ha 30 évesen ülne volán mögé először?

2022. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19


Mert nem azért tanulja meg, hogy ne 30 évesen kelljen, hanem mert az a MENŐ. Sokak rá vannak szorulva, hogy felvágós életet éljenek, mert más hasznot nem találnak az életükben.

2022. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!