Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben az esetben mit tudok tenni?

Ebben az esetben mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Reggel amikor lezártam a biciklimet, véletlen elrontottam a biciklizár számát, ezért nem tudom kinyitni. Fogalmam sincs, hogy mi az új kód. Esetleg van rá valamilyen módszer, hogy ki tudjam nyitni drótvágó nélkül? Eléggé forgalmas helyen van lezárva, nem akarom, hogy tolvajnak nézzenek a vágóval a kezemben. 😅

2022. okt. 26. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Milyen fajta a zár? Ha 3 gyűrű, akkor két lehetőség:

1. megfigyeled, melyik számnál koszosak. Mivel többet van nyitva, mint zárva, esélyes, hogy látszik rajta.

2. 000-999 között végigpróbálod.

2022. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
(1. csak olyan régi fajtánál működik, amelyben belül vannak ezek a kerekek. Az viszont nem állítható. Bocs.)
2022. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 gyűrűs, tehát 10.000 féle kombinációja van, azt elég sok idő lenne végig próbálgatni. Ha esetleg betelefonálok a segélyhívóhoz, ők tudnak segíteni? 😅
2022. okt. 26. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen segélyhívó?
2022. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy próbálkoznék, hogy

(…mind a négy megváltozott egyszerre…)

szóval

0000, picit feszítem, és tekerem körbe, 0001, 0002… 0009

0010, picit feszítem, és tekerem körbe, 0011, 0012… 9999.


El lehet vele szórakozni, nem órák kérdése.

Persze ez is szemet szúrhat valakinek.

2022. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Vágd el és kész, ezt már soha nem fogod tudni leszedni normálisan, ha csak valmai rohadt nagy szerencsével nem találod el a próbálkozásaid alatt.

Ha félsz hogy tolvajnak néznek, keress egy rendőrjárőrt, és szólj neki, hogy legyen veled amíg megcsinálod.

2022. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez amúgy milyen zár?

Nem fixen van egy kódja, amit elfelejtettél?

2022. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, állítható, nekem is olyan van.
2022. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:

A legegyszerűbb, hogy végigpróbálod az összes lehetőséget: valamelyik kombinációval ki fogod nyitni. És akkor van két lehetőség: vagy emberi idő alatt mefvan, vagy egy jó ideig ott tökölsz vele és a kutya sem foglalkozik azzal, hogy ott szerencsétlenkedsz a lakatoddal. Mindkét esetben felteheted magadnak a kérdést, hogy amennyibe egy kerékpártolvaj teszi ezt (akinek valószínűleg nagyobb gyakorlata van ebben),akkor mennyit is védenek ezek a számzáras vackok...

Vagy egyszerűen levágod az egészet a pichába és veszel egy rendes, kulccsal.nyitható zárat.

2022. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MGéza ***** válasza:
100%

A kérdés hogy csak az egyik számot baltáztad el vagy az összest véletlenszerű állásba sikerült tekerned?

Mert ha az első eset, akkor beállítod a régi kombinációt, majd az egyiket használva végigtekered az elvileg, régi kombi szerinti nem helyes állásokat. Így max 40 tekerésből meg is vagy.

Másik esetben ne foglalkozz vele és vágd le, főleg ha tudod igazolni hogy a tiéd a kerékpár.

2022. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!