Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Félek kimenni az útra?

Félek kimenni az útra?

Figyelt kérdés

Bicklivel mentem haza a barátnőmtől. A barátnőm egy kereszteződés előtt él pár méterre. És meg is történt a baj. Rosszul közlekedtem a biciklivel és nem figyeltem rendesen. Majdnem elütöttek. Szerencsére nem történt semmi személyi, sem anyagi sérülés, de ez traumaként él bennem. Félek megink kimenni az útra. Félek, hogy megint elrontok valamit és akkor már nem leszek ilyen szerencsés. Félek, hogy az autósnak volt fedélzeti kamerája és megbüntetnek a hülyeségemért. Én hibáztam ez tény. És ha elővesznek vállalom a felelősséget ez nem kérdés, de nyilván jó lenne, ha nem lenne ebből rendőrségi ügy.

Mi lenne a tanácsotok?



febr. 29. 08:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi. Az autósok naponta találkoznak ilyennel. Tanulópénz, most már tudod, hogy ott jobban kell figyelni, ennyi.
febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia. Vegyél kézbe egy KRESZ könyvet, és tanulmányozd át, és megnyílik előtted a normális közlekedés világa.
márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki az útra, de most már figyeljél, biztos tudod, mit kell csinálni, ha nem mész ki, akkor valami traumaként benned marad.Ezt le kell győzni.
márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen annyira aggódni, azzal ráérsz akkor, ha ne adj isten tényleg elütnek. Nekem ritkán van konfliktusom autósokkal, de érdekes módon a munkahelyre vezető kb. 1 km-es, egy-egy sávos főútvonalon, kétszer hajtottak ki elém ugyanúgy a mellékutcából. Épphogy nem ütköztünk össze, mert nem mentem gyorsan, mindkétszer meg tudtam állni az autó előtt. Persze megijedtem, kicsit remegtem, aztán ennyi, másnapra el is felejtettem.
márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!