Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Félek kimenni az útra?

Félek kimenni az útra?

Figyelt kérdés

Bicklivel mentem haza a barátnőmtől. A barátnőm egy kereszteződés előtt él pár méterre. És meg is történt a baj. Rosszul közlekedtem a biciklivel és nem figyeltem rendesen. Majdnem elütöttek. Szerencsére nem történt semmi személyi, sem anyagi sérülés, de ez traumaként él bennem. Félek megink kimenni az útra. Félek, hogy megint elrontok valamit és akkor már nem leszek ilyen szerencsés. Félek, hogy az autósnak volt fedélzeti kamerája és megbüntetnek a hülyeségemért. Én hibáztam ez tény. És ha elővesznek vállalom a felelősséget ez nem kérdés, de nyilván jó lenne, ha nem lenne ebből rendőrségi ügy.

Mi lenne a tanácsotok?



febr. 29. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ne menj ki!
febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Maradj odabent.
febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bazaltkaroly ***** válasza:
94%

Ez megesik bárkivel. Ne szívd mellre, az a lényeg, hogy nem esett baja senkinek. Nem valószínű, hogy fel fog jelenteni, ha nem okoztál kárt.

Óvatosan biciklizz tovább, és majd lassan, pár hónap alatt elpárolog ez a félelem. Vedd tanulságként az esetet.

febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Félelemre az a gyógyír, ha nem kerülöd el a félelmet keltő helyzetet, hanem megbirkózol vele újra és újra. A hibákból meg tanulni kell, hogy hogyan ne kövesd el újra őket. És ne rágd magad a dolgon jobban, mint szükséges, mert azzal csak a fejlődésed hátráltatod.
febr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj az esetből.


Nem valószínű, hogy lenne belőle rendőrségi ügy, hiszen elég nehéz azonosítani.

febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondanám, hogy vissza kell ülni a lóra, de igazából ha nem mész ki az útra, eggyel kevesebb hülye biciklissel kell megküzdenie a normális embereknek, szóval ne menj ki az útra. :)
febr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha van fedélzeti kamera, akkor sem lehet belőle probléma. Mint már mondtam ez az én saram, viszont nem akrok félelemmel kimemni az utcára.
febr. 29. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor maradj otthon.
febr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha van rólad kamerafelvétel? Nincs rendszámod, nem tudnak mi alapján büntetést küldeni, szóval senki nem fog foglalkozni az esettel, mivel nem lett semmi baj belőle. Ha sérülést vagy kárt okoztál volna, akkor lehet, hogy megpróbálnának előkeríteni, de így tuti senkit nem érdekelsz.
febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!