Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Őszintén. Volt már aki úgy...

Őszintén. Volt már aki úgy ment át valamelyik vizsgán B kategóriából, hogy ismerte a vizsgabiztost, így biztos volt a siker?

Figyelt kérdés

Egy pár hetes "élmény" miatt kérdezem.

Voltam ugyanis rutinvizsgán, én voltam aznap a második vizsgázó, előttem egy kis fiatal lányka volt, nem vagyok rosszindulatú, de látszott rajta, hogy totál hülye a vezetéshez.

Kedélyesen beszélgettek, látszott, hogy nem tegnap óta ismerik egymást. A csaj mint mondtam előttem vizsgázott, így oktatómmal megnéztük mit művel, és majdnem röhögőgörcsöt kaptunk, nem tudta normálisan úton tartani a kocsit, a gyorító végén pedig olyat fékezett, hogy kiütött pár bólyát, és jóval a vonal után állt meg. Aztán mi jöttünk, nekünk sima ügy volt minden, át is engedett, és mikor azt az összesítő lapot (azt hiszem így nevezik) aláírtam, láttam, hogy az előttem lévő leányzó is megfelelt.

Mivel átengedett, meg nem akartam, hogy a forgalmin valamelyik ismerősét kapjam meg biztosnak, ezért nem kötöttem bele, de azért nem kicsit néztem.


Nektek erről mi a véleményetek? Nem felháborító, hogy nulla tudással átengedik, aztán meg ki tudja mikor durrantja meg hátulról a kocsimat a későbbiekben?

Volt már hasonlóban részetek?


2011. jún. 17. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a rutinvizsgámon apum egyik régi ismerőse volt a vizsgabiztos, de ez csak a végén derült ki, megcsináltam mindent hibátlanul, átmentem, majd beszélgettünk egy picit, hogy honnan jöttem, akkor derült ki, hogy ki vagyok. előtte nem ismertük egymást.
2011. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

jajj de nagy szája van a "pasiknak" itt...

egy nő is tud vezetni...sőt, a férfiak több balesetet okoznak mint a nők, mert "mi jól vezetünk, minek az a 70-es, 50-es tábla; átmegyünk a másik sávba, mert így jön ki jól a kanyar íve; még pont belefér egy előzés...stb" szal ha ennyire lenézed a női sofőröket nézzél kicsit magadba, tudod az is meglehet h ők nem olyan "száguldozás-megszálottak", kocsib.zik és talán nem sportos vezetők...

áhh nem folytatom...

2011. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nem csak a kinézetéről ítéltem, hanem mint írtam: "nem tudta normálisan úton tartani a kocsit, a gyorsító végén pedig olyat fékezett, hogy kiütött pár bóját, és jóval a vonal után állt meg"

2011. jún. 22. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!