Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nemrégiben a József körútról...

Nemrégiben a József körútról a Baross utcára kanyarodtam és 50. 000-be kerül. Van esélyem a bírság enyhítésére? Ha igen, hogyan? Csak kötelező haladási irány tábla van. Legalább egy jobbra kanyarodni tilos tábla is lehetne.

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 18:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
41%

Eszem-f@szom megáll. Védi mindenki ezt a gyökeret, aki magasról sz@rik a szabályokra és a többi közlekedőre.


Tényleg, szegény pára! Szándékosan megszegi a kreszt és büntetést kell fizetnie! Hát hová tart ez a világ?!


Sok az 50000? Ugyan már! Kérdezzétek már meg a kérdezőt, ezután mikor fog szándékosan megszegni valamilyen szabályt? Bazze, ha 13 Ft lenne a bünti, az kit tartana vissza?


És még fel vagytok háborodva, hogy térfigyelő van ott. Mégis, mi a kis f@szom legyen ott, ahol minden tizedik autós szándékosan szegi meg a kreszt, azért, hogy nyerjen fél percet, miközben ezzel emberek tucatjainak okoz legalább akkora késedelmet?


És még csodálkozik mindenki, hogy ott tart az ország, ahol. Mindenki csak saját magával törődik, sz@rva másokra és a szabályokra, és ha véletlen számonkérik, még ő van felháborodva.

2012. dec. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy má' fél perccel később érjen a következő piroshoz Manager ÚR, bert bedől a nemzetgazdaság!
2012. dec. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akik majomnak illetve gyökérnek neveznek azok nem tudom, hogy mit gondolnak magukról, hogy ilyet mernek állítani ismeretlenül. Az ilyenekről meg van nekem is a véleményem... :D Egyébként 10 év alatt az első büntetésem és a figyelmetlenségemnek köszönhetem. Nem az a típus vagyok aki szabályt szeg és nem azzal van a bajom, hogy fizetnem kell. Az a baj, hogy valaki akinek nagyon sok a pénze kitalálta a fix összegű bírságokat amit az ő pénztárcája simán elbír.
2012. dec. 13. 11:01
 34/36 PéterAR válasza:

Szia, sikerült ugyanebbe a szituációba belefutnom. ugyanaz a kanyar, ugyanaz az összeg. Neked sikerült esetleg valamit lealkudnod belőle?

(a gyökereseknek üzenem, hogy utólag nagyon könnyű okoskodni..)

2013. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Napkiraly ***** válasza:
2013. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Mattias válasza:

Szia!

Én is beleszaladtam a dologba. Azt tudja valaki, hogy mióta van ott a tábla?

Látom van itt egy-két csőgörény arc, de nem csodálkozom. Sajnos ezért tart itt ez az ország. Ha tényleg az a cél, hogy ne fordulj le, és a balesetmegelőzés, akkor a telezöld lecserélése nyilas zöldre ezt elősegítené, de ne legyünk naivak. Aki azt hiszi, hogy a hatóságokat a gyalogosok, vagy a forgalom biztonsága vezérli ilyen intézkedéseknél az egy virtuális világban él.


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!