Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyankor mi a teendő, hogy ha...

Olyankor mi a teendő, hogy ha elkezdek valakit előzni, rágyorsít, és jönnek szembe?

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni, ment lassan előttem egy autós 40 körül, és uzavart, mert nem volt semmi ami indokolta volna hogy lassan menjen, jött egyenes belátható útszakasz, kinézek, index, elkezdem előzni, gyorsítok, erre elkezdi nyomni neki mikor kimentem a szembesávba...

És szembe meg jöttek... Alig bírtam megelőzni, és biztonságosan visszamenni, kicsit rá is kellett húznom a kormányt, akkor befékezett.

Már 70-nel mentünk...

Utána meg megint 40-nel ment mögöttem, el is hagytam a f***ba!

Hát a Kanyát!

Ezt minek csinálta? Hogy összetörjem a kocsim?

Mással is játszották már el ezt?

Ilyenkor mit lehet csinálni? Jönnek szembe, én meg előzök, az meg akit előzök gyorsít rá, akkor fékezés, és visszamegyek mögé?



2013. márc. 12. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan esetek pl én csak akkor csinálom ezt amikor direkt belejön a valagamba és úgy jön utánam amíg meg nem tud előzni (persze ha belefékeznék egy kiugró állat miatt akkor még ő lenne felháborodva) és amikor látom hogy akar előzni akkor én is megindulok de szigorúan tiszta úton ahol nem jön szembe semmi és senki mert annyira nem vagyok be gyöpösödve hogy mások életét kockára tegyem nálam ez a tényállás :D ! És mint köztudott az előzés a leg veszélyesebb manőver főleg amikor tapasztalom hogy 100-al szépen haladok a mögöttem jövő autó meg 130-al megelőz :D na ilyenkor szoktam azt mondani hogy miért nincsenek kint ellenőrizni :D
2013. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
95%
A rohadt anyját az ilyennek. Ha lassabban megyek mert nem ismerem az utat, vagy esik az eső vagy bármi, még ki is szoktam indexelni, ha látom hogy mögöttem nagyon mennének, hogy "na gyertek".
2013. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam is gyakran előfordul. Jellemzően ilyen Suzuki Ignis szerű autók. Olyan is van egyébként, aki észre se veszi, hogy előzik, vagy hogy mellette vagyok. Szerintem is agyon kéne verni az ilyet. Ezért is igyekszem lendületből előzni, és akkor kevesebb esélye van köcsögösködni.
2013. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!