Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elütöttem egy macskát.1...

Elütöttem egy macskát.1 pillanat volt az egész. Rossz vezető vagyok?

Figyelt kérdés

Kis kertvárosi utcában mentem, nem is gyorsan 40 alatt. Annyit láttam, hogy 1 pillanat volt, hogy megjelent a kocsi oldalánál 1 méterre a kocsi elejétől a macska, hogy futott előttem át, én meg telibe átmentem szegényen...:S

Annyira szarul érzem most magam, hogy hihetetlen...

Annyit tudtam tenni, hogy megláttam, emeltem volna el a lábam a pedálról, és bumm.


Amikor gyorsan mentem akkor sose történt ilyen, most meg nem tudtam elkerülni ezt ilyen kis sebességnél...

Rossz vezető vagyok? Egy tapasztalt rutinos vezető, el tudta volna ezt kerülni?


És ez cserbenhagyásnak számít? Mert nem álltam meg, láttam, a tükörből, hogy fekszik a földön, szegény...

Fognak engem keresni? Nem nyújtottam segítséget...

Nincs többé kedvem vezetni. Már annyiszor rohantak át előttem nyugdíjasok, meg léptek le elém, meg vágtak be elém kikanyarodó autók, amiket el tudtam kerülni még nagyobb sebességnél, ezt meg nem...



2013. márc. 19. 12:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk a gázszolgáltató kocsija ütötte el 2x a macskát :D Először simán elütötte, aztán meg megfordult, és megint átment rajta :D
2013. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Hogy milyen undorító válaszok vannak...


Kedves Kérdező!

Vetted a fáradtságot és kiírtad a kérdést, mert nem hagyott nyugodni a dolog, ebből látszik, hogy emberből vagy, amit néhánynak nem lehet nevezni (de még állatnak se!!!)


Remélem kicsit lenyugodtál, és jobban vagy:)

2013. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

21-es: bár nagyon sajnálom szegény macskát, de a maga morbid módján vicces sztori:D Ezt a szituációt egy Mr. Bean jelenetben tudom kb elképzelni:D


Utolsó meg nem tudom miért gondolja hogy azok, akik nem rendeznek 100 fős halotti tort a macska tiszteletére, azok szívtelen vadbarmok...


Én nyulat ütöttem el eddigi autós pályafutásom során. Sajnáltam, sajnáltam, de amikor 15ezret kellett fizetnem a lökhárító javíttatására, az jobban fájt.

Ennyi erővel én meg sok macskatulajdonost nézhetnék hülyének, hogy képesek több tízezer forintot kiadni egy macskáért, amikor tele vannak a menhelyek. Azokat a macskákat nem sajnálja? Vagy ezek szerint annyira akkor mégsem?

Ráadásul gyereket pl ingyen lehet csinálni, és azzal később beszélgetni is lehet pl, jobb esetben pedig egész életedben kapcsolatban maradsz vele, támaszod lesz. Mit ad ehhez képest egy macska, amiért még ráadásul fizetned is kell?:D

Ismétlem, nem vagyok állatgyűlölő, nekünk is van több macskánk az udvarban. Rendesen kapnak enni, és szoktam őket simogatni, télen még a konyhába is bejöhetnek ha fáznak, ott nagyokat alszik némelyik az ölemben. Aranyos állatkák, de ha egyszer egyet elütök, akkor nem tudok érte semmit sem tenni...

2013. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó:


Nemcsak szívtelen vad barmok vannak a világon, ha rendesen végigolvasod, OTTHAGYTA az állatot az úton, (nem rendezett "halotti tort" ahogy írtad) de mégis kiírta a kérdést, mert bántotta a dolog..


Emberi butaság, amikor egy perzsa macskát megvesznek 40E-ért, a menhelyen meg egy rakás szeretnivaló cica van.. erről nem Én tehetek, hanem a kor, divat stb...


Képzeld, valaki annyit csalódott sok emberben, hogy az állatokkal jobban megérteti magát! Tudod az állatok nem kétszínűek, csak egy kis törődés kell nekik. És nem kerül annyiba mint egy gyerek:) (ami nem zárja ki azt, hogy gyereket nem is akar)

Hogy a gyerek támaszod lesz, és kapcsolatban leszel vele?? sajnos még ha jó nevelésben is részesül, akkor is megváltozhat:( (tapasztalat)

2013. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utsó, nyugi vazze nyugi, vannak sokkal nagyobb problémák a világban!
2013. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Velem eddig még nem fordult elő, hogy macskát ütöttem volna el - mivel kertvárosi részen lakunk, este mindig különösen odafigyelek, lassan vezetek - azonban lehet, hogy ez tényleg bárkivel előfordulhat. Sajnos a mi macskánkat is elütötték néhány hete - 30-as sebességkorlátozásnál, fekvőrendőr után. Amit azonban üzenni tudok azoknak, akik egy állat elpusztítását jó poénnak tekintik (természetesen nem a kérdezőre gondolok): ha van bennük minimális emberség, ha a macskát nem is, talán azt az embert, akinek az a macska talán egyetlen társa volt - kiskorától nevelte, szerette - vagy azt a kisgyereket, akinek ez a kisállat volt a barátja, sajnálhatnák. Ami nekik az értelmetlen pusztítás pillanatnyi öröme, az másnak hetekig-hónapokig tartó fájdalom, gyász. A kislányom még mindig naponta emlegeti a cicánkat - akit már sajnos senki nem adhat neki vissza.
2013. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Rozcsa válasza:
39%
Én nem tudom, hogy rossz vezető vagy-e, nekem nincs jogosítványom, de azt tudom hogy ha egy macskát elütnek, az nem biztos, hogy egyből meghal. Van olyan ,hogy még él ,és csak azon múlik hogy pár napon belül állatorvoshoz nem kerül.Volt már rá példa, hogy azért halt meg a macska mert nem került elég hamar orvoshoz. Ha nem mentél olyan gyorsan akkor lehetett volna esély hogy túléli.Ha esetleg vetted volna a fáradtságot és megnézed meghalt-e ahelyett hogy kiírod ide ezt a kérdést...
2014. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!