Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az amerikai nép annyira...

Az amerikai nép annyira lusta, és buta, hogy pár KRESZ táblát nem tud megjegyezni?

Figyelt kérdés

Állítja haverom. Hozzátenném, utálja Amerikát, vagyis az USÁt de azt mondja hihetetlenül lusta, és buta népség.

Úgy vannak ők, hogy ne kelljen már semmit fejből tudni. KRESZ táblák nálunk jelek, képek. Náluk rávan írva minden szóról-szóra.

És ha ez nem lenne elég,. a tükörbe bele van írva, hogy a dolgok közelebb vannak, mint ahogy látszanak.

Erre mondja haver, hogy hihetetlen egy lusta, és buta nép.

Jogsit lehet már ott kapni 16 évesen asszem azt mesélte.


Most ezekből a megállapításokból, tényleg az jön le, hogy ostoba nép, aki még vezetéshez se gondolkodik?

És vajon Ők ahányan vezetnek abban az országban, többet okoznak balesetet, mint a Magyarok ca. 9 millióan?



2013. márc. 26. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem butábbak mint a többi nép, bár én csak Texas és Kalifornia béli tapasztalatokkal rendelkezem. Kevesebb lusta és kövér embert látsz a tengerparton, sokan kocognak, futnak, szörföznek. A munkatársaim kifejezetten okosak ( bár egyik sem a Mayflower-rel érkezett ) és én úgy vettem észre, hogy aki döntési joggal rendelkezik az nagyon érti a dolgát.

Noshát a kresz az picit valóban más errefelé. Pl lehet kis ívben jobbra kanyarodni általában a piros lámpánál. A jobbkéz szabályt pedig nem ismerik, érkezési sorrend van. Mindenki megjegyzi mikor érkezett és bátran behajthatsz az egyenrangú kereszteződésbe ha te következel.

A büntető satu, levillogás, seggedbe mászás az autópályán szintén nem bevett szokás. Hajtanak mint a robot, de ha neked a 12 sávos pályán a külsőből el kell jutnod a belsőbe akkor minden gond nélkül be fognak engedni, pedig

elhiheted nem üresek errefelé az autópályák.

Nekem az is furcsa volt, hogy nem csak beljebb lévő sávból előzhetsz hanem gyakorlatilag bármelyikből.

Noshát, a kézi váltót csakugyan nem annyira ismerik, itt az automata a király.

Érdekes továbbá, hogy autó egy fontos eszköz és beszédtéma, de nem státusz szimbólum. Nem nagyon tudod megmondani a kocsija alapján, hogy ki mivel foglalkozik.

2013. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy buták, sokkal jobb a közlekedési morál ott kint mint itthon.
2013. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát ahhoz képest mégis milyen király hely Amerika, magyarország pedig egy nagy rakás fos hozzá képest. Itt egy 10 éves kis cigó gyerek halomra késeli a fehéret, tehetetlenek vele szemben, kint lőnék agyon, ott helyben a nyílt utcán. Itt azt büntetik meg súlyosabban, aki áramot vezet a kerítésébe, hogy védekezzen a bűnözőktől. Amerikába bárki éles lőfegyverrel agyonlőhet bárkit, még ha csak a küszöböt lépte át, akkor is. Itt magyarországon fél órán át üldöz a rendőrautó egy 1.2-es kis fost, nem mehet neki, mert leb@sszák a rendőrt akár egy karc miatt is. Amerikában 1 autóra kb. 10 rendőrautó jut, a rendőrők szarrá b@sszák, a bűnözőket leteperik és még meg is jutalmazzák. Addig itt magyarországon egy tolató bmw-s cigány halálra gázol egy rendőrt a keletinél, mert nem mehetnek rá, vigyázni kell a rendőrautóra. Szerintem a magyarnál idiótább népség nincs, itt nemhogy betük kellenének a kresztáblákra, de minden oszlopra én nagy LCD TV-t tennék, amely bemutatja pár másodpercben, hogy itt meg itt mit kell csinálni. Amíg a magyar egymást öli, veri, beszól csak mert egyik lábára lépett véletlenül, meg stb., addig én nem szidnám az amerikaiakat, az biztos. Sokkal több eszük van a magyaroknál. Nem náluk vannak ilyen mocsok politikusok, szaros 90-100 ezres fizetések, közben hatalmas adók, 430-440 forintos benzin-diesel, nem náluk megy minden rendőr, meg minden szervezet kizárólag a pénzre, büntetésre és nem náluk fogyatkozik drasztikusan a népesség, mert már nem bírják otthon, nem tudnak megélni és húznak ki külföldre és sokkal jobban élnek, boldogabbak, 4-5ször többet keresnek, mint a saját hazájukban. Meg nem ott lesz egyre több ember öngyilkos. A bűnözés itt magyarországon egyre óriásibb méreteket ölt, de arról a népcsoportról még mindig nem szabad beszélni, mert jön az FBI meg minden. Szóval röviden, én ha tehetné, sokkal szívesebben élnék Amerikában, mint itt, Magyarországon..
2013. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
# 3/3 van benne valami
2013. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 4-es!


Amúgy tessék, ez az amiről beszéltem, egyik soromban.


http://www.youtube.com/watch?v=FouI0OOEI7g


A benne szereplő rendőrök fél órán át kergetnek egy kicsi, gyenge autót, amely lakott területen száguld, veszélyeztetve mindenkit, de ennek ellenére sem szabad leszorítaniuk, beb@szni az árokba és benne ülőt leteperni. Mert bizony a rendőrautón karc nem eshet, alaposan megdorgálják érte a rendőrt, szart se tehetnek. Inkább dögöljön meg pár ember, üssön el valakit, nem baj, a rendőrautót nem szabad megkarcolni.

2013. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
3# szépen leírtad és sajnos ez az igazság
2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amerikába bárki éles lőfegyverrel agyonlőhet bárkit, még ha csak a küszöböt lépte át, akkor is.


..aki nem ert hozza, aki a filmekbol tajekozodik, az KONYORGOM maradjon csondben, mert ez a fenti allitas egy nagy baromsag, es nem ertem miert kell ezt hiresztelni es miert szajkozza mindenki ezt a teves infot itt a GYIKon amikor fogalmuk sincs a valosagrol.


Nem lohetsz le barkit aki bejon a kertbe vagy aki atlepi a kuszobot, mert emberolesert sittre jutsz. Ha nem vagy kozvetlen eletveszelyben (a betoro kessel/fegyverrel/karddal rohan feled) akkor nem veheted el az eletet mert siman elitelnek gyilkossaggal.


A rendoros uldozesek sincsenek minden allamban, raadasul legtobbszor csak autopalyan, kozutakon nem, mert nem veszelyeztetik sem a sajat sem a nep epseget. A rendorautokon elol racs van, azzal meg lehet lokni egy autot, illetve muszaki hibaknal, ha az autopalyan lerobban a verda, akkor letolnak az utrol, ez a racs a rendorautot vedi, de a te autodat szepen osszebarmolja hatul. Nem fognak a rendorok utkozni a menekulo rosszfiukkal, ez csak a hollywoodi filmekben van, valosagban nincs "menjunk neki, toljuk le az utrol" marhasag, mert tul veszelyes. Kihuznak egy szogesdrotot es mehet az uldozott az arokba, illetve hivjak a helikoptert es az elol nehez elmenekulni, de ha arrol van szo hogy tul sok embert veszelyeztet egy ilyen uldozes, akkor inkabb leallnak az uldozesrol.


Ami pedig a nep butasagat illeti, szerintem nem szabad altalanositani. Nagyon sok okos/ertelmes ember el ebben az orszagban is, mint ahogy Magyarorszagon (nagy M-el) is sok van, de a forditottja is igaz, de mivel itt sokkal tobben elnek, ezert feltunobb a butasag.

2013. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem ész kérdése: a soknyelvű Európával ellentétben a (nagyjából...) egynyelvű Egyesült Államokban nem volt igény a szöveges közúti jelzések szimbólumokkal történő kiváltására, mivel a tisztelt júzerek - jöjjenek bár a túlsó partvidékről - így is nagyon jól értik, hogy "Give way", "No U-Turn" vagy hogy "Walk". Mi meg az első csehországi kirándulásnál otthagynánk a gatyánkat is, mert hát a fas2 sem érti, mi az hogy "Projezd zakazání".


A tükör felirata pedig az eltérő biztonságfelfogásból (safety first) és a jogrendszerből adódik, ahol bizony az autógyártóknak muszáj bevédeniük magukat minden eshetőségre felkészülve.


Szóval ily módon nem az amerikaiak állítanak ki szegénységi bizonyítványt magukról, hanem a kedves cimborád...

2013. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom miért van ez a nagy USA imádat, ott sincs kolbászból a kerítés (tény, hogy a mai viszonyok közt jobban lehet érvényesülni). Én büszke vagyok, hogy magyarnak születtem, és nem bármely más nemzet tagjának, nem minden nemzet büszkélkedhet ilyen dicsőséges múlttal (az sajnálatos hogy a mai emberek nagy része ezt már nem értékeli, és szemen is köpi). Azt se felejtsük el, hogy Magyarországot az általunk dicsőített Nyugat tette tönkre és taszította ilyen lehetetlen helyzetbe ahol most is tartunk, ez egy századokra visszanyúló folyamat. (Három részre szakadás,Rákóczi, 1849 szabadságharc, Trianon, II.VH után odadobtak az oroszoknak, 56-ban sem segítettek) Tudom, tudom "ez már a múlt", "kit érdekel, régen volt".... Merjünk végre büszke magyarok lenni, mint az őseink ez nem arról szól, hogy kimegyünk cigányozni, vagy románozni az utcára, hanem higgyünk magunkban, szeressük ezt az országon minden nyomorával együtt, amíg nem tiszteljük magunkat a többi ország sem fog tisztelni minket újra.
2013. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én amerikai vagyok és jelenleg magyarországon vagyok és hogy butább??? hehe ember nyisd ki a szemed!!!! a magyar fiatalok többsége buta mint a segg és még finom voltam tiszteletlenek semmirekellők primitívek rasszisták és azt tapasztalom 1 re több ember nem hisz istenben ebben az országban és úgy is élnek mármint szívtelenek persze tisztelet a kívétlenek de ha már általanosítunk nem beszélve hogy imádnak lopni és most magyaról beszélek nem cigányról!! szőke kékszemű magyar 16-tól 28 évesekig 1 et személyesen is ismerek aki ilyen persze nem dolgozik és rasszista ... és ebből a hülyeségből hogy nálunk milyenek a kresz táblák ez jön le akk gratulálok szerintem utaz ki és utána ítélj persze akk menj el több helyre mert akk megint csak általánosítás lesz belőle am meg az általánosítás az ember legnagyobb hibája amit a világ ellen tehet sorry az íráshibákért
2013. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!