Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan győzhetem le a repülést...

Hogyan győzhetem le a repüléstől való félelmemet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 12:43
 1/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Én nemes egyszerűséggel megittam 1dl wiszkit felszállás előtt. Ez ahhoz bőven elég volt, hogy vidáman szálljak fel a gépre, ugyanakkor ennyitől még nincs bajom sem. így élveztem is a repülést.
2013. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább repüléssel. De terápiás célból ilyenekre szimulátorokat is szoktak használni.
2013. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félni semmitől, mikor felszállsz nem is a repülésre kell gondolni, hanem valami egyébre, aztán csak azon veszed észre magad, hogy már meg is érkeztél az uticélodra ;)
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem iszok wiszkit de a terápiára sincs már időm de én akkor rettegek egy részt mert félek hogy lezuhan másrészt meg félek a magasban.
2013. júl. 11. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

De miért zuhanna le? Ez olyan irracionális félelem... Ha látod, hogy lángol a hajtómű, akkor el lehet kezdeni félni. De amíg megvan a szárny, és a hajtómű is jól működik, tehát képes megfelelő sebességgel mozgatni a gépet, addig a fizika "nem engedi" lezuhanni...


Egy repülőgépen pedig nem érzékeled, hogy magasan vagy, mert nem látsz le 12 000 m-re, akárhogy is gúvad a szemed...

Nekem is tériszonyom van, de semmi bajom nincs a repüléssel.

2013. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!