Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Volt már baleseted?

Ha igen vétlen voltál vagy hibás? Hogy történt a baleset? Milyen kocsit törtél össze? Korod, nemed?

2013. aug. 3. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok
19 évesen, 2 éves jogsival lámpánál belém jött egy kisteherautó, ő fékezett későn, a saját e30-asom hátulját zuzta le. Ennek 13 éve, azóta ( lekopogom ) nem volt még koccanásom se.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. aug. 3. 18:49 Privát üzenet

Sikerült szétcsapni sávváltáskor egy Daewoo-t(holt térben volt)-én voltam a hibás.

Felborult előttem egy szembejövő kamion féktávon belül,esély nem volt kikerülni - nem én voltam a hibás.

Mindkettő kamionnal történt :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. aug. 3. 19:01 Privát üzenet
Indulásnál nem néztem tükörbe és kiütöttem egy ladát,mondeóval,persze én voltam a hibás..egyszer meg hátulról belémrohant egy opel,én renault megane-al voltam,ott ő volt a hibás..ezen kivül más autókkal megvolt 2 biciklis,1 disznó,1 tehén, 1 marha nagy liba és 1 bagoly. Huszas éveimbe volt mind,most 35 vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. aug. 3. 19:19 Privát üzenet
*éveimben,bocsi

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2013. aug. 3. 19:22 Privát üzenet

Egyetlen "balesetem" az volt hogy belehajtottam egy árokba, mert meg akartam fordulni, de mivel hófúvás volt, teljesen be volt takarva hóval, és hupp a kocsi eleje rögtön beleállt :D

Nagyon balfék húzás, de inkább ez mint hogy összetörjem az autót, jó sofőr vagyok, innentől nem eshetek tévedésbe.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2013. aug. 3. 19:29 Privát üzenet

Motorral jöttem úgy 140 körül, vadonat új volt, abban a hónapban vettem, és egy marha nő miatt ripityára tört, kétoldalról magas bokorral volt "díszítve" a kocsi beállója, én meg ugye nagy sebességgel haladtam, a kutya nem gondolta hogy éppen tolat majd kifelé, a sz*r feljött a torkomig úgy megijedtem, letudtam csökkenteni a sebességet 90 körülre, úgy hogy ne essek át azért a motoron, így szépen bele szaladtam a kocsija sarkában, azt a részt teljesen összetörte neki a motorom

Toyota yaris volt

Viszont elfogadtam hogy ez lett, mert 50-es táblánál mentem hosszú szakaszon 140-el, nem volt kérdés hogy magamat okolhattam, ugyanis ha 40-45-el döcögtem volna, semmi gond nem lenne ma se

42éves férfi vagyok, ez 36 éves koromban volt

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. aug. 3. 19:58 Privát üzenet

Kedves hatoska, "egy marha nő miatt", hát itt nem a nő volt a marha. Örülök, hogy mindketten megúsztátok.

Én tavaly március közepén lefagyott útszakaszon kipördültem, hátuljával beoldalazott a kocsi a bal oldali árokba. Nagy szerencse, hogy nem jött semmi szembe. Kilenc éve volt jogsim.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. aug. 3. 23:16 Privát üzenet

Életemben nem volt balesetem.

Minden ismerősöm tud ilyeneket mesélni, de én sose.

Annyi van , hogy előttem viszont nagyon szeretnek az autósok koccanni. Szerencsére én mindig meg tudok állni , ha úgy adódik.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. aug. 4. 00:52 Privát üzenet
Télen mentem a lámpáknál, zöldet kaptam, erre a másik sávban lévő autó úgy gondolta hogy sávot vált mert nem akart várni az ő zöldjére. Nem vett észre, én nem akartam nagyot rántani a kormányon mert csúszós volt az út , így enyhén meglökött. Kisebb sérülés lett az autón.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2013. aug. 4. 12:50 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Majd 40 éve P20-assal 110-el buktam. Egy úthibába hajtottam bele, és leért a sztender. Több mint hatvan métert bukfenceztem, de óriási szerencsém volt, mert a motor végig mellettem csúszott. Ha összeakadunk...hajjaj. Így csak a vadi új farmerruhám ment tönkre, három bordám, meg két ujjam tört el. Plusz egész nyáron nem tudtam levetkőzni, úgy tele voltam horzsolásokkal, sebekkel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2013. aug. 10. 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mióta motorozol? Szerinted mennyire veszélyes motorral közlekedni? Volt már kisebb nagyobb baleseted? Te voltál figyelmetlen?
Volt már olyan, hogy gyalogosként, figyelmetlenségből majdnem baleseted volt?
Volt már motoros baleseted?
Hány éve van jogsid és volt már baleseted? Légyszi kort és nemet is írjatok!
Hogy dolgozod fel a baleseted?
Volt már baleseted autóval? Mi történt? Hogy élted meg?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!