Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már baleseted?

Volt már baleseted?

Figyelt kérdés
Ha igen vétlen voltál vagy hibás? Hogy történt a baleset? Milyen kocsit törtél össze? Korod, nemed?
2013. aug. 3. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
19 évesen, 2 éves jogsival lámpánál belém jött egy kisteherautó, ő fékezett későn, a saját e30-asom hátulját zuzta le. Ennek 13 éve, azóta ( lekopogom ) nem volt még koccanásom se.
2013. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sikerült szétcsapni sávváltáskor egy Daewoo-t(holt térben volt)-én voltam a hibás.

Felborult előttem egy szembejövő kamion féktávon belül,esély nem volt kikerülni - nem én voltam a hibás.


Mindkettő kamionnal történt :)

2013. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Indulásnál nem néztem tükörbe és kiütöttem egy ladát,mondeóval,persze én voltam a hibás..egyszer meg hátulról belémrohant egy opel,én renault megane-al voltam,ott ő volt a hibás..ezen kivül más autókkal megvolt 2 biciklis,1 disznó,1 tehén, 1 marha nagy liba és 1 bagoly. Huszas éveimbe volt mind,most 35 vagyok.
2013. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*éveimben,bocsi
2013. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen "balesetem" az volt hogy belehajtottam egy árokba, mert meg akartam fordulni, de mivel hófúvás volt, teljesen be volt takarva hóval, és hupp a kocsi eleje rögtön beleállt :D

Nagyon balfék húzás, de inkább ez mint hogy összetörjem az autót, jó sofőr vagyok, innentől nem eshetek tévedésbe.

2013. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Motorral jöttem úgy 140 körül, vadonat új volt, abban a hónapban vettem, és egy marha nő miatt ripityára tört, kétoldalról magas bokorral volt "díszítve" a kocsi beállója, én meg ugye nagy sebességgel haladtam, a kutya nem gondolta hogy éppen tolat majd kifelé, a sz*r feljött a torkomig úgy megijedtem, letudtam csökkenteni a sebességet 90 körülre, úgy hogy ne essek át azért a motoron, így szépen bele szaladtam a kocsija sarkában, azt a részt teljesen összetörte neki a motorom

Toyota yaris volt


Viszont elfogadtam hogy ez lett, mert 50-es táblánál mentem hosszú szakaszon 140-el, nem volt kérdés hogy magamat okolhattam, ugyanis ha 40-45-el döcögtem volna, semmi gond nem lenne ma se

42éves férfi vagyok, ez 36 éves koromban volt

2013. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves hatoska, "egy marha nő miatt", hát itt nem a nő volt a marha. Örülök, hogy mindketten megúsztátok.


Én tavaly március közepén lefagyott útszakaszon kipördültem, hátuljával beoldalazott a kocsi a bal oldali árokba. Nagy szerencse, hogy nem jött semmi szembe. Kilenc éve volt jogsim.

2013. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Életemben nem volt balesetem.

Minden ismerősöm tud ilyeneket mesélni, de én sose.

Annyi van , hogy előttem viszont nagyon szeretnek az autósok koccanni. Szerencsére én mindig meg tudok állni , ha úgy adódik.

2013. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Télen mentem a lámpáknál, zöldet kaptam, erre a másik sávban lévő autó úgy gondolta hogy sávot vált mert nem akart várni az ő zöldjére. Nem vett észre, én nem akartam nagyot rántani a kormányon mert csúszós volt az út , így enyhén meglökött. Kisebb sérülés lett az autón.
2013. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd 40 éve P20-assal 110-el buktam. Egy úthibába hajtottam bele, és leért a sztender. Több mint hatvan métert bukfenceztem, de óriási szerencsém volt, mert a motor végig mellettem csúszott. Ha összeakadunk...hajjaj. Így csak a vadi új farmerruhám ment tönkre, három bordám, meg két ujjam tört el. Plusz egész nyáron nem tudtam levetkőzni, úgy tele voltam horzsolásokkal, sebekkel.
2013. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!