Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire kell tartani vezetés...

Mennyire kell tartani vezetés közben a rendőrségtől? Én már félek!

Figyelt kérdés

Sokan óvtak attól, ha előttem megy egy rendőrautó, akár 40 el inkább menjek sépen ne szorosan mmögötte, egyenletes tempóval, mert ha megelőzöm, lehet felnyomják a szirénát megkérdik hova ilyen sietős.

vagy hogy indexeljek, ha 1 centit is átmegyek a vonalon, mert jönni fog hátulról a sziréna hang, ha kikerülöm a busz a megállóban, vagy egy bringást az út szélén... A sárgán ne is próbáljak átmenni, mert kitalálják hogy a kocsi vonóhorga már piroson volt!


És azt mondták ha rossz napja van a rendőrnek, hiába a jogsi, forgalmi, hiába vannak rendben a papírok, kitalálnak valamit, hogy megbüntethessenek, még ha nem is csináltam nagy galibát! Mondjuk kiszedetik velem az elsősegély csomagot, és ha taláélnak benne 1ejárt cuccot is, nyekkenek!

Ez igaz? Már kezdek parázni, ha mögém fordul egy rendőrautó!

Kezdek félni. :S



2013. nov. 4. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha 30-cal cammog előttem a rendőrbácsi természetesen nem fogom kísérni az útján,inkább előzök ami megtörtént már párszor és soha nem villogtatott le emiatt.4 éve vezetek, 2szer igazoltattak, elsőnél beszarás,utána meg rutinból hót nyugodtan fapofával.semmi extra így kell viselkedni ha meg valamit nem vett észre az már ő baja legyen.
2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Én is tartok tőlük ,mert nincs szabályos autós csak "engedékeny" rendőr. Ha akarnak feljelentenek bármiért akár kitalált indokkal is, pl azt mondják telefonáltál közben meg nem, aztán bizonyítsd az igazad , ők ketten mondják te meg egyedül, persze várják a jattot akkor elengednek.

Vannak szemétkedő rendőrök akik mindenáron büntetni akarnak. Engem feszélyez ha mögöttem előttem rendőr megy ,ilyenkor lekanyarodok valamerre még ha nem is arra mennék, várok kicsit vagy kerülök de ne állítson meg büntetni,és fél órát feltartani, mert többször volt hogy mögöttem sunnyogtak egy ideig ,gondolom tanakodtak ,aztán rákapcsolták a villogót. Múltkor egy parkolóban állt be mellém egy ,aztán kipakoltatta a fél kocsit ,mikor kérdeztem mi a bajuk ,bunkón válaszoltak ,hogy joguk van hozzá ne kérdezősködjek. Én rühellem őket ,pénzbehajtó útonálló banda.

2013. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vörösnefelejcs válasza:

Velem is mindig rendesek voltak, kivéve egyszer, akkor rögtön fizettünk, utólag kiderült, hogy kár volt, mert pénzt vissza nem adnak, hanem akkor kell szólni, hogy nem értesz egyet.

Mindig udvariasak, mi is azok maradunk, csak a munkájukat végzik. És ha találnak valamit, az meg az én érdekemben van.


:)) ettől függetlenül, megdobban a szívem, ahányszor rendőrautó van a közelben, nemtom miért. :)

2013. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért félsz tőlük????


Ez hülyeség. Nem csesztetik ők sem feleslegesen az embert csak ha megérdemli.


Így igaz. Közel 35 éve van kocsim, ennyi idő alatt valószínűleg az összes létező zsabálysértést elkövettem, de mindössze egyszer büntettek meg. Aznap 400 km-t levezettem egy lejárt műszakival kölcsönkért utánfutóval. Hazaértem, lepakoltam, vissza akartam származtatni a járgányt, a céltól 50m-re lemeszeltek. Nem foglaltam imába a nevüket, pedig én voltam a hunyó akkor is.

2013. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*zs=sz
2013. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!