Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Navigációra nem szabad hallgat...

Navigációra nem szabad hallgatni? Mert sok mindenkitől hallom, hogy bevitte őket a csávába! Van érdekes történeted?

Figyelt kérdés

Egyszer nekem is mondta, hogy itt jobbra, ott balra, és levitt a főútról. Itt már gondoltam hogy egy nagyobbacska faluban nem helyes lemenni a főútról, de gondoltam így 2013 ban tuti tudja már a műhold meg minden, mi az irány. Erre be akart vinni a zsákutcába minden áron. Forduljak meg, akkor "itt jobbra" nem is volt utca... Megyek tovább "forduljon balra..." hát olyan utca volt, ahova terepjáróval is meggondolnám, hogy bemenjek, szűk, meredek, tiszta dagonya....



Szóval nem szabad hallgatni a navigációra? Pedig Navigon volt, elvileg az nagyon jó!


Másnak van története amikor a navigáció okosabb akar lenni az embernél?



2014. febr. 26. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igo-n van egy jó funkció amit szinte senki nem használ, egyszerre megtervezi a gazdaságos,gyors, rövid és jól követhető útvonalat, kiírja mi mennyi km és perc. Aztán csak ki kell választani a megfelelőt. A gép csak azt tudja amit kérnek tőle!
2014. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!