Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen szabálytalanságokat...

Milyen szabálytalanságokat látták eddig az utakon? A magyarok milyen sofőrök?

Figyelt kérdés
Milyen szabálytalanságokat látták eddig az utakon? A magyarok milyen sofőrök?

2014. nov. 25. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.

Beviz Eleknek: ezen a szakaszon előzött meg jobbról a Passatos. Két sáv van, az egyik megy egyenesen (itt mentem én is), a másik kanyarodik be az autópiacra. És mindenféle indexelés nélkül tette mindezt.

[link]

És óra szerint 55 körül mentem, szóval nem is szüttyögtem.

2014. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
8-as nyert!
2014. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Beviz Elek ***** válasza:

#21


Ha siet/úgy gondolja hogy feltartanád, akkor bőven belefér. Hosszan megy egymás mellett a 2 sáv, száguldozás nélkül is ki lehet kerülni.

Index: minek? Tegyük fel előtted nincs senki más. 30 méterrel előtted sávot vált egy autó index nélkül, akit sosem érsz utol mert gyorsabban megy. Miért zavar? Mikor elment melletted már számítottál rá hogy sávot vált ugye? Naugye:) Én sem használom az indexet fölöslegesen. Akkor használom, ha jelzem valakinek a szándékomat, de egy megelőzött autónak fölösleges pl pályán, nem fog hirtelen utolérni.



A körforgalmas dolog: gondoltam logikus, bár ezek szerint nem.


Én ezt úgy értettem, hogy körforgalom előtt jobbra indexelsz ha az első kijáraton mész ki, balra ha később. Ezt folytatod a körforgalomban is, természetesen jobbra indexelni a megtanult szabály alapján mielőtt kimennél, azelőtt ugye folyamatosan balra.


Én ezt láttam, szerintem nagyon jó ötlet.

2014. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#8 és #21 vagyok. Nem zavart, pusztán a kérdésre válaszoltam (hogy milyen szabálytalanságot láttam). Engem nem érdekel ki mit csinál az utakon, csak ne nekem okozzon kárt, a rendőrnek meg fizethet ha megcsípik valami miatt.
2014. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!