Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes "T" tanulóvezető...

Érdemes "T" tanulóvezető matricát kiraknom a kocsimra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


25 éves vagyok és van jogosítványom 4 éve. Ezt úgy sikerült összehoznom, hogy 2010 késő nyarán belevágtam az egészbe, és 2011 januárjába kaptam a jogsit. Elmentem főiskolára, tanulás meg barátnőzés, tömegközlekedés szépségei, tudjátok hogy megy ez, és 2015-ben végeztem.

Saját autóm nem is volt, a szüleimét meg nem mertem elvinni. Felelősséggel jár egy közúti közlekedés.


Jelenleg van munkám és saját autóm is, ezért kutakodni kezdtem a neten a "T" betű után, és zömében 2009-2010-es fórumokat találtam, ahol hideget-meleget is írtak a T matrica hasznosságáról. Mint például a bunkók szándékosan befékeznek a tanuló előtt meg dudálnak.


Tegnap kezdtem el újból autózni, persze ott ahol a kutya se járt, és a kocsi vezetéstechnikai uralása már kezd szép lenni, de tudjuk hogy közlekedési érzék is kell ehhez, amihez meg egy T betű nem ártana, vagy igen?



2015. ápr. 25. 22:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja vezetek, és örülök, hogy nem raktam ki, látom a T betűsöket, hogyan dudálják le.

Kresz oktató azt mondta, hogy az nem "tanuló vezetőt" jelent a többi szemében, hanem azt, hogy "nem tudok vezetni, kerülj ki gyorsan" :D

2015. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Annak örülök hogy ennyi válasz érkezett, és most egyből meg is köszönöm őket, de nagyjából annyian mondtátok hogy hátráltat mint amennyien hogy előnyös.
2015. ápr. 26. 21:31
 13/23 anonim ***** válasza:
Rakd ki egy hétre, aztán nézd meg mi lesz.
2015. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
palacsinta belőlem :D
2015. ápr. 26. 22:00
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem is most lett meg a jogsim, és azonnal lebeszéltek róla, hogy kitegyem a matricát. Az én városomban (Pécs), ez egy nyílt céltábla a bunkó autósoknak, hogy kivel lehet kötekedni. A tanulókat sem kímélik, mikor még jártam vezetni rendszeresen rámdudáltak, bevágtak elém, nem engedtek be stb... Sokszor már az oktatómon is láttam, hogy felmegy benne a pumpa egy-két barom láttán.
2015. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Én hozzád hasonló helyzetben voltam, és pár hónapig kiraktam a T-t.


Semmi baj nem volt belőle.


Az hülyeség, hogy majd direkt befékeznek előtted, meg rád rántják a kormányt. Majd biztos direkt veszélyeztetik az emberek az autóik épségét. Ha meg dudálnak, akkor dudáljanak, ki nem szarja le. Nyilván T nélkül ugyanúgy dudálnának.

2015. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy a saját városomban egy ismert oktatót kerestem és egyből elmentem vele vezetni. Egyébként tök jól sült el a dolog, egyből 3 órát vezettem és ő szerinte jó a T matrica.
2015. ápr. 29. 22:55
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Megfigyelésem szerint lehet általánosítani a béna vezetőket.Pár ismertetőjegy:

Kalapos,őszhajú(mind1 mennyi idős),arcszőrzetes férfi,

nők 95%-a,suzukis(régi).Ezek legtöbbször IGAZI béna állatok.

2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
te inkább ne vezess ha félsz csak azt nem tudom mitől félsz xD
2015. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
utolsó, nekem írtad ezt?
2015. aug. 17. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!