Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes "T" tanulóvezető...

Érdemes "T" tanulóvezető matricát kiraknom a kocsimra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


25 éves vagyok és van jogosítványom 4 éve. Ezt úgy sikerült összehoznom, hogy 2010 késő nyarán belevágtam az egészbe, és 2011 januárjába kaptam a jogsit. Elmentem főiskolára, tanulás meg barátnőzés, tömegközlekedés szépségei, tudjátok hogy megy ez, és 2015-ben végeztem.

Saját autóm nem is volt, a szüleimét meg nem mertem elvinni. Felelősséggel jár egy közúti közlekedés.


Jelenleg van munkám és saját autóm is, ezért kutakodni kezdtem a neten a "T" betű után, és zömében 2009-2010-es fórumokat találtam, ahol hideget-meleget is írtak a T matrica hasznosságáról. Mint például a bunkók szándékosan befékeznek a tanuló előtt meg dudálnak.


Tegnap kezdtem el újból autózni, persze ott ahol a kutya se járt, és a kocsi vezetéstechnikai uralása már kezd szép lenni, de tudjuk hogy közlekedési érzék is kell ehhez, amihez meg egy T betű nem ártana, vagy igen?



2015. ápr. 25. 22:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "T" teljesen felesleges.

Sikeresen letetted a jogsit. PONT.


Egy rutintalan semmivel sem rosszabb,mint az aki 30 év alatt vezet 100km-t vagy egy öreg akinek a reakcióideje két hét...lakott területen kívül 60-nal se megy...

2015. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Beviz Elek ***** válasza:
Miért csak a rosszat hozod fel példaként?:D
2015. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
ja és a kérdés felrakása óta vezetem a saját autóm, nem használok semmilyen betűt, hétköznapi szinten használom mint munkaeszközt, és még egyetlen hülyeséget se csináltam...
2015. szept. 10. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!