Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Több milliós kocsival miért...

Több milliós kocsival miért furakodnak, nem féltik? Az ócska swiftes vagy f astrás meg miért enged?

Figyelt kérdés
Miért nem megy neki a a 300.000ft-ot érő autó tulajdonosa a 10 millás A6-os befurakszik elé csak mert nem akarja kivárni a sorát inkább végig megy a lekanyarodó sávban majd befurakszik. Hiszen úgyis karcos matt rozsdás az a 22 éves astra miért engednek mégis ?
2016. nov. 20. 11:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Mert az élet nem arról szól, hogy a másikat büntessük.


Egyébként, ha kicsit gondolkodnál rájönnél magad is.

Mi a gyorsabb? Egy autót magad elé engedni vagy két órát állni a helyszinelés miatt plusz büntetést fizetni?

2016. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

A 22 éves astra általában 60-100 lóerő, a Swifit lehet hogy 90 lóerő sincs.

A több milliós autó meg 2.0-2,5-es dízel vagy akár 3.0 dízel. Pl egy 2 milliós használt Passat 2.0 PDTDI 140LE, de egy X6-os simán 200 lóerő felett van. Ezekkel könnyű előzni. Ha ilyen kocsid lenne te se kullognál a többi mögött.

Én a 75 lóerős Renaultommal csak akkor előzök ha 80-al mennek előttem városon kívül vagy városon belül 40-el.

Ha valaki 100-al megy előttem akkor csak lazán megyek mögötte, de egy C-osztályos Merci meg egyszerre 3 autót előz.


Másrészről akinek 22 éves astrája van annak lehet hogy csak erre telik és vigyáz rá, mert ha összetöri akkor nincs másik. Aki meg 5 milliós autóval megy az ha megkarcolja, megtöri, akkor megjavíttatja és ennyi, de lehet hogy van más autója is azon kívül.

Az én kocsim se drága de én azt szoktam mondani hogy nekem csak ez az egy autóm van, ha tönkreteszem akkor gyűjthetek újból másikra, ezért úgy vigyázok rá mintha tegnap hoztam volna a szalonból :D

2016. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

"Miért nem megy neki"?


Valószínű több okból. Amennyiben szándékosan nekihajtassz,vagy ráhúzod az autót a másikra,az bizony közúti veszélyeztetés és btk kategória.Pláne ha még videofelvétel lesz róla(térfigyelő,közlekedésfigyelő kamerák,vagy bármely közeli autóban egy fedélzeti kamera).A másik,hogy az autómat minek tegyem tönkre egy barom miatt?Pláne ha napi szintem használom az autót vagy netán munkaezköz?Mi értelme?Talán annyi,hogy es te azzal a megyugtató érzéssel feküdjek le,hogy csak én voltam a keményebb egyerek?Egyébkét a pofátlanul,szabálytalanul tolakodókat én sem szoktam beengedni,autótul függetlenül.

2016. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Azért vesz az ember több milláért autót az ember, hogy húzódjon le mindenki elől, sőt, esőben ne is vegye ki a garázsból meg hasonlók? Rossz a felfogás.
2016. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem megy neki?

A válasz közmondásos: mert az okosabb enged.

Hadd menjen a farokhosszabbítós türhője a négykarikás fócvágenjével, majd összeakad egy hasonlóüval, aztán kirángatják egymást a kocsiból.

2016. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

600000-ért már lehet enni 4.2 esső gen Audi A8-at.

Ezzel arra céloztam, nem kell sok pénz ahhoz, hogy prémium autója legyen valakinek, de az is valószínű, hogy vételárát évente rákölti.

2016. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg ha összetörsz egy 10 milkás autót, a biztosítód lehet, hogy a malus 2-őn felül plusz csekket is benyújt neked, gondolkodj!
2016. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

Meg ha már előtted van és te belemész, szerinted ki ad betétlapot kinek?!


5#!

Audim van, szoktam röhögni akkor, mikor párhuzamos közlekedésű úton, üvöltő motorral próbáltok lehagyni astrával meg renaulttal, 80-nál, ahol az én motorom 1500-at forog. :-)

2016. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
8-as irígylem a lelki világodat, hogy te pöffeszkedve az audidban lenézed a szegényebbet. Kívánom, hogy legyen meg ez az örömöd, de más ne.
2016. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

"ahol az én motorom 1500-at forog"


Mert egy astra mennyit forog 5.ben 80-nál...?? :-)

2016. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!