Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Több milliós kocsival miért...

Több milliós kocsival miért furakodnak, nem féltik? Az ócska swiftes vagy f astrás meg miért enged?

Figyelt kérdés
Miért nem megy neki a a 300.000ft-ot érő autó tulajdonosa a 10 millás A6-os befurakszik elé csak mert nem akarja kivárni a sorát inkább végig megy a lekanyarodó sávban majd befurakszik. Hiszen úgyis karcos matt rozsdás az a 22 éves astra miért engednek mégis ?
2016. nov. 20. 11:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ennyiből lehet venni volvot saabot ,használt de jobb autókat,nem egy füstöldő tdi néprollert amit a sok marha "premiumnak" él meg.
2016. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"hiteles nyomorék aki a 43 négyzetméteren nyomorog de az utakon meg milliomost játszik."


Ugyan már, mutass már egy olyan embert, akinek néhány éves drága autója van (Audi, BMW, Volvo, stb), és 43 nm-es panelban lakik... Ezek baromságok, lehet hogy hitelre van az autó (leasingre például jobban megéri ilyen autót venni, mint cashben), de jó eséllyel egy rendes, nagy kertes házban laknak.

2016. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22# Jelen, 2015ös A6 om van 3.0T leasingre mert miért is fizzesek ki egyből egy nagyobb összeget, amikor fizethetem nekem jobban kedvező áron is. Ja és nem "43 négyzetméteren lakom panelban" hanem kertes házban 150 négyzetmeteren. Úgyhogy erről ennyit a hülye általánosításokkal. Akinek meg fáj az meg menjen sírjon a sutyukijában. Beszóltam azoknak akik ilyen hulladékokkal járnak ? Talán, de mindig ezek pattognak..
2016. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%
Inkább járok trabanttal de az az enyém a SAJÁTOM. Neked nincs kocsid te ökör,azt bármikor viheti a bank. Lefogadom már görcsben a gyomrod mikor meglátsz egy "lopóssutót". Bankhoz bárki betud menni hitelért kuncsorogni mint egy csöves,ebbe semmi érdem nincs,inkább csak hátrány. Ameddig nem fizeted ki nem a tied,te csak a bank kutyája vagy 20 évig egy nyomorult kiszolgàltatott birka,a " szutyukis" meg egy nyugodt ember a SAJÁT tulajdonában röhögve rajtad amikor dugdosod a szarod meg nyalod a végrehajtó cipőjét h "csak mégy egy hét haladékot" közben meg itt teszed a primitív fejedet az ócska szar pitiáner kisebbségi dumáddal. Inkább Ezer SAJÁT szutyuki mint egy hiteles koldus balfa.z taliga . Erre mondják a kevesebb néha több de a magadfajta buzeráns csőcselék még a 40 éves tartozását is felsőbbrendűnek éli meg. Nem baj majd röhögök rajtad meg a hülye családodon mikor kiskabátban fagyoskodtok a lízingtelep előtti buszmegállóban ..
2016. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hagyjad,ez a hülye proli paraszt csak arra jó h megéljen rajta a bank még ő milliomosnak érzi magát. Tele az ilyen ostoba lúzerek szarudijával meg egyéb fosával telep lefoglalt járműállománya. Igazi okleveles fajtatiszta magyar msrha mind,taligára nem futja de még ő fikázza a másikat azt közben lekopott fékbetéttel jár a hiteles majom meg 5 ezerért tankolja a szarát mielőtt a lakótelepi parkolóba sikerül beállnia vele harmadjára. Lúzerek !
2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Saabokat már nem is gyártják, ha jól emlékszem kínaiak vették meg...

Volvokban meg többnyire francia motorok vannak, nem tudom ez menyivel jobb egy németnél.

Most éppen a renaultokat 0% thm-re lehet elhozni, elgondolkodtam rajta, hogy becserélem a sajátomat egy Meganera. és 4 évig fizetek 48000FT-t. Mikor lejár a hitel becserélem egy másik újra. Mivel 4 év alatt bármi gondja is lenne gariban javítják. A szervizeket meg nekem belsős árban megoldják.

2016. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#24 /#25 Nem tudom miért böki ennyire a csőrötöket hogy más hogyan vesz autót. Fizetem ? IGEN! Van miből ? IGEN! Enyém ? IGEN! Azt csinálok vele amit akarok ? IGEN ! Sőt még át is festhetném.Nyavajgok itt össze vissza hogy "proli így meg bank viszi úgy meg úgyis szar" meg stb baromságok ? NEM! Akkor mi itt a probléma ? Nem tudom megérteni..

Te meg főleg 24# es menj vissza sírni a szutyukidba és a "43 négyzetméteres" házdba és nem fröcsögj annyi barmságot,mert a végen még te is elhiszed..

2016. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
40%

"Lefogadom már görcsben a gyomrod mikor meglátsz egy "lopóssutót"."


Mit látsz meg?

Amúgy ez tipikus kommunista felfogás, hogy az ENYÉM legyen az autó. A külföldiek, főleg a németek nagy része is lízingeli, vagy bérli az autót, aztán 3-5 évente vesz zsír újat. Ezért jönnek mindig a 3-5 éves Passatok, Audik, BMW-k, Mercik nálunk, mert ők ekkor váltanak az újra. Rászán minden hónapban mondjuk 800-1000 eurót az autóra, és kész, egyéb gondja nincs. Ja és ezek full cascós autók, lehet ő nyugodtabban teszi le a fejét, mint te a saját autóddal.

Nekem is saját autóm van, de azért, mert túl szegény vagyok, hogy lízingeljek vagy béreljek egy igazi fullos új autót :)

2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen ezt tapasztalom,mert a 20onéves láthatóan ütöttkopott koszlott kocsival még jobban furakodtam mint az átlag Audis, és érdekes mód jobban be is engednek,mert szinte rám van írva hogy nincs vesztenivalóm ,pont lexarom ha meghúz ,mert még jól is fog állni neki mégegy horpadás ő meg egy letört tükörért fog kétszer annyit fizetni a szervizben mint a kocsim ára :D Szóval szerintem a gazdag céges-lizinges kocsisok meg a lepukkant nemérdekel hogy néz ki fajta régi autósok a legpofátlanabbak:D A régi ,de csilivilis autósok ,a kp-ra vett középkategóriások azok féltik a jószágot.
2016. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Itt a mentalitás a kérdés. Nem a kocsi.

Van gyökér Golfos is, ahogy óvatos S8-as is. Persze

egy S8-ban nagyobb az ember biztonságérzete, mint

egy Golfban, ez általában jelentkezik is, de nem

feltétlen.


Van rohangáló kocsim, és van "komolyabb" is. Érdekes

módon betartom a sebességkorlátozásokat, nem nehéz

a lábam, sőt, még a gyalogosoknak előre jelzek,

hogy átmehetnek előttem, mert ugye a "komolyabb"

kocsi sofőrjeitől nem szokták meg ezt a hozzáállást.

És mindenkit megnyugtathatok, nem vagyok már 18 éves,

nem apuci-anyuci tolta alám a pénzt (inkább fordítva),

és nem kell rettegnem, hogy a bank el akarja vinni

valamim, mert egy deka hitelem sincs.


És egy apróság: A kocsi akkor valakié, ha kifizette,

addig a tulajdonos a lízingcég, nem aki fizeti a havi

törlesztőt ;)

2016. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!