Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek hanyadjára sikerült a...

Kinek hanyadjára sikerült a forgalmi vizsga? Teljesen elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön lesz a motoros forgalmi vizsgám,és rettegek.Nagyon kevésnek érzem,a napott órákat(3+1 alkalom).Holnap vezetek utoljára és másnap vizsga.Az első alkalom jól ment,a másodiknál voltak zökkenők,hogy a társammal megszokjuk egymás vezetési stílusát,és a harmadik alkalomnál 1 óra 40 percet levezettem viszte hibátlanul,pár apróbb hibával.Majd az utolsó 20 percet,annak rendje és módja szerint elcs.sztem.Nagyon elvoltam keseredve,és úgy éreztem hogy ez nekem nem megy.Az oktató is letolt párszor...amit tökéletesen megértek,mert jogos volt.Csak kezdem azt érezni,hogy nem fűz hozzám sok reményt,hogy egyszerűen hülyének néz,és valahol azt hiszi hogy nem tudom a KRESZT pár adott szituációban.Ami hülyeség...Na,de rettenetesen aggódok.Eddig minden ment elsőre...de félek,hogy ez nem fog menni.Nagyon kevésnek érzem ezt a 8 óra vezetést,úgy hogy ez lesz az első jogosítványom.Nektek hanyadjára sikerült a forgalmi?(tudom 1001 ilyen kérdés van,csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.)

15/L



2017. aug. 23. 00:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hála,a jó égnek ÁTMENTEM! 😀🍾

A vizsgabiztos ÉHES volt,ezért gyorsan le akarta tudni a vizsgát.Mindössze 3 utcányira mentünk a kiindulási ponttól,és jöttünk is vissza.Kb 5 percet vezettünk csak.:)

2017. aug. 24. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!