Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után nem érzem hogy tudnék vezetni?

Figyelt kérdés
10 hibavonallal meg egy rakat jószívűséggel átmentem. 30 as parkolóban végig 50-nel mentem, kivágódtam az autók elé, meg ilyenek. Nagyon izgultam de valamiért átmentem. Azt szeretném kérdezni hogy olyat lehet hogy miután megvan a jogosítványom veszek plusz órákat az oktatómnál?
2017. okt. 8. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, sőt, a fentiekre tekintettel erősen ajánlott.
2017. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Igen, lehet, és nagyon jól is teszed, ha így cselekszel. Amíg nem vagy biztos magadban, és ilyen hibákat vétesz, mint amit a kérdésedben is leírtál, addig elég balesetveszélyes lenne ha egyedül kimennél a forgalomba vezetni. De szerencsére felelősségteljesen gondolkozol, másképp fel sem tetted volna a kérdést, és ez jó.:)

Szóval sok sikert a gyakorláshoz, és remélem hamar belejössz majd!

2017. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És így is ugyanolyan drága? Mármint nekem már kartont sem kell írni, maszekban is el tudná vállalni hisz van jogsim. Ő meg csak "utas" lenne mellettem.
2017. okt. 8. 11:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tök paráztam mert mindenki azt mondja hogy milyen nehéz az a forgalmi vizsga meg ilyenek. Pedig szerintem szigorítani kéne, én magamnak nem adtam volna meg. Meg az oktatóm is mondta ha rajta múlna 3 szor buktatott volna meg azon az egy vizsgán. Amúgy második vizsgám volt, az elsőn gyorshajtás + amikor másodszor nem engedtem át a gyalogost csak akkor buktatott meg.
2017. okt. 8. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A vizsga elég nehéz így is, sokszor túl nehéz mert minden apróságba belekötnek. Te kifogtál egy olyan vizsgabiztost aki leszar mindent, de nem ez a jellemző, sőt marha szerencsés vagy. Menj még vegyél 10 óra pluszt, szerintem annyi elég lesz. Vagy valaki üljön melléd aki jól vezet és figyel rád, akkor nem feltétlen kell oktató se.
2017. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

"30 as parkolóban végig 50-nel mentem, kivágódtam az autók elé, meg ilyenek. "


Ezt én így csinálom 800 ezer levezetett km után is :DD

Nem kell ide pótóra, gyakorolni kell, nincs az az ember, aki vizsga után tökéletesen tudna vezetni, sőt, most jönnek az igazi izgalmak, mikor oktató nélkül fogsz menni.

2017. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Előttem válaszoló: azért remélem érzed, hogy nincs az úgy teljesen rendben...

Autók elé kivágódni balesetveszélyes!

A "cammogás" megint más, azt egye fene, bár akkor készüljön fel az ember hogy bactatni fogják a közlekedő társak, valamelyest joggal...de azzal nem veszélyezteti mások testi épségét.

Viszont jó lenne mindenkinek feldolgoznia már, hogy a szabályok azért vannak, hogy a közlekedők biztonságát szolgálják. Nyilván bármikor történhet baleset, előfordulnak váratlan helyzetek, de ne tegyünk már rá a rizikófaktorra még egy lapáttal azzal, hogy leszarjuk a kreszt...

2017. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Balesetveszélyes de akkor várjam meg míg kb full tiszta lesz a korforgalom?

Az meg forgalom akadályozása. Nyilván ha latom hogy nem ferek be akkor nem mrgyek. Meg a többiek se nézik jó szemmel

2017. okt. 13. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hogy mit értünk a kivágódás alatt? Nem arra gondoltam, mikor a mellékútról kimegyek a másik elé, aki 110-el jön, és nem is lát. Hanem városban, nagyon sűrű forgalomban, mikor 30-40-el mennek az autók, akkor bizony ki szoktam vágódni, főleg ha sikerül meggyőződnöm arról, hogy a másik autós is lát.
2017. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!