Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a közlekedési helyzetben?

Figyelt kérdés

Balra akartok kanyarodni, de a balra kanyarodó sáv teljesen megtelt.

Mellette az egyenesen haladó / jobbra kanyarodó sáv nagyjából üres.

Az utca szűk, a balra kanyarodó sáv kezdete előtt már nem fér el 3 autó egymás mellett, tehát csak két eset lehetséges:

- Megálltok a balra kanyarodó kocsisor végén, megakadályozva az egyenesen menő / jobbra kanyarodó forgalmat, bevállalva anyukátok csuklását.

- Elmentek egyenesen, és majd valahol visszakanyarodtok.


2017. okt. 18. 09:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát, így a monitor előtt ülve elég egyértelmű is a válasz, meg ha egy vagy a forgalmat feltartó sok emberből, akkor is más a helyzet, a csorda megvédi az egót.

De amikor én vagyok az egyetlen barom, aki elállja egy csomó ember útját, az olyan hülye érzés.

Kicsit olyan, mint amikor beállok az üres murvás parkolóban lévő egyetlen autó mellé, aztán mikor visszaérek egy óra múlva, akkor a parkoló tömve van szépen sorakozó autókkal, az enyém meg úgy áll ott középen, hogy mindkét oldalon majdnem, de csak majdnem elfér még egy. Tehát a kocsimmal elfoglalom mondjuk 2,8 autó helyét. Na, ugye ott is mindenki elég lesújtó képpel követ a tekintetével, és nem mehetek oda mindenkihez, hogy hát én tulajdonképpen meg tudom magyarázni, az úgy volt, hogy...

2017. okt. 19. 05:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tartozol magyarázattal senkinek.


Ha balra akarsz kanyarodni, akkor balra fogsz kanyarodni. Húzódj balra amennyire lehet, és kész, ennél többet nem tehetsz.

A normális sofőrök nem fognak beszólni ezért.

Ilyen helyzetben csak azok dudálnak, akik a zebrán a gyalogosra is dudálnak.

2017. okt. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!