Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 4x buktam meg forgalmi vizsgan...

4x buktam meg forgalmi vizsgan, erdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Nemsokara nekifutok otodjere is. Nagyon felek tole, PAV-ra nem szeretnek menni.. Mire szamithatok otodik vizsgan? 2 vb lesz? Azt hallottam hogy aprobb hibakat itt mar elneznek. Ez igaz? Akinek volt ilyenben resze, meselje mar el:( Lelkiekben en mar osszeomlottam.. Tippeket, tanacsokat szivesen meghallgatnek, koszonom elore is valaszotokat! 18L

2018. febr. 28. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%

#20: Ez marhaság.

Még a mostani 7 óra (vagy mennyi) kötelező vezetés is szívás, mert valaki tényleg csak azért bukik meg, mert rossz napja van.

Az meg lehet akár másnap is le tudna vizsgázni.

Azt meg senki sem tiltja meg, hogy egy bukás után vegyél akár +50 órát is.

2018. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Épp ezért mondom, hogy 2 bukás után kellene kötelezővé tenni a hosszabb plusz órákat. Egyszer még elmegy, hogy rossz napja volt, de amikor már másodszorra sem sikerül, ott nem igazán lehet ennek betudni.


Miért kellene kötelezővé tenni? Pont azért, hogy a kérdezőhöz hasonló eseteket elkerüljük vele. Az oktatók arra mennek rá, hogy a kötelezőt levezettetik, ami 2 bukás után nem szokott elég lenni, aztán jön megint a bukás.

2018. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Meglett a jogsi ötödik próbálkozásra végül?
2018. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!