Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen rossz élményed volt...

Milyen rossz élményed volt vezetés közben? (PL. Beszóltak, kötekedtek stb. )

Figyelt kérdés

Nekem 2 éve van jogsim, 20/l vagyok, nekem 1 rossz dolog volt amikor megálltam a piros lámpánál és a kiegészítő jobbra lámpa zöldre váltott, én álltam, mert egyenesen akartam tovább menni, erre a mögöttem lévő csávó (elakart fordulni) kiszállt és elkezdett kiabálni, szószerint nekem akart jönni, de megijedtem és gyorsan lezártam az ajtókat. :) Végül nem lett semmi, de szerintem nem voltam hibás. Na mind1.


- Veled történt ilyen vagy hasonló??

- Mit csináltál?

Nemet - kort írjatok légyszives! Köszönöm


2010. jún. 22. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam csinálni.
2010. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jah, 18/F
2010. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

engem egyszer egy suzukiból kiugró rózsaszín pólós izmos gombostű (max18éves kis takony) ugatott le a pirosnál, mert szerinte sokáig fékeztem.....


Kiszálltam a kocsiból és láttam elhűlni. 120 kg vagyok és 198 cm magas. Csak annyit kérdeztem, hogy valami gond van, mert úgy hallottam,hogy édesanyámat emlegeti. Elindultam felé és olyan gyorsan ugrott vissza a cimborái mellé a kocsiba, hogy öröm volt nézni (persze kuss volt a kocsiban). Ekkor már a lámpa zöld volt, de valahogy senki nem akart dudálni. Megfogtam az első lökös alját és mintha fel akarnám emelni a kocsit felhúztam, persze pikk-pakk leszakadt. Fogtam feltettem a motorháztetőre, visszaültem és elhajtottam. semmi nem lett belőle..

2010. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

18/f

Nekem egyszer majdnem megyűlt így 2 darab etnikai kissebségből származó emberrel a bajom. Beálltam egy parkolóhelyre melléjük, és elkezdtek csesztetni hogy álljak odébb mert ezt a helyet valami ismerősének foglalta le. Kitolattam és mentem egy másik parkolóhelyhez. Kiszálltam a kocsiból, épphogy lezárom, jönnek felém és hallom hogy odibálnak hogy kiállás közben majdnem megkarcoltam az autójukat meg, nekem így el fogják törni a kezemet meg amúgy. Az autót gyors kinyitottam, beugrottam, lezártam, és a kesztűtartóból elővettem egy airosft fegyvert (műanyag játékpisztoly), vártam hogy kicsit közelebb érjenek, letekertem az ablakot, megemeltem a pisztolyt és felhúztam. Mire feltekertem az ablakot a Tesco parkoló környékén se voltak.

2010. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Nekem max olyan rossz élményeim vannak, amik mások f@szsága. Volt egy olyan eset, h kint a 60-as tábla, erre b+ végig 40-el megy, ez még hagyján, gondoltam megelőzőm, hát had ne mondjam, h utánna mikor melléértem elkezdett gyorsítani, 120-130-al alig fértem be elé, h ne a buszra kenődjek fel. Nem egyedi eset, többször is előfordult már, más-más szituációkba.

19/F

2010. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Velem ugyanaz történt 2 éve, mint amit 21:44 írt, csak én nem fértem be, vissza se tudtam sorolni, mert a mögöttem lévő felzárkózott, így beletoltam az előzendő kocsit az árokba. A kocsim totálkáros lett, szerencsére a biztosítók fizettek, mint a katonatiszt, és még a vétkes elleni polgári pert is megnyertem.


21/F

2010. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tudjátok én önvédelmet tanulok(defendo) 3 éve.

Namármost,annyira várom,hogy kiszálljon nekem ugatni valami kis köcsög és bealázzam:D

De még nemfordult elő.

Igazbáól 17 éves vagyok,kis baba arcom van,és mikor multkor is volt ilyen incidens,mellém ért az autós lehuzta az ablakot,én is ,azt meggondolta magát.

Gondolom látszatra azthiszi valami kis p'cs vagyok,és minek verjen meg.Igaz nem vagyok vékony,de porul járhat a szerencsétlen illető:D

Egyszer ugyis sor kerül rá,mert sok agressziv állat van az utakon

2010. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

JA:D


az airsoft stuki jó ötlet! Nekem egy Desert Eagle volt az ülésem alatt. pokoli nagy stukker. egyszer én is elővettem, de az nem közlekedési szitu volt. Hamar pont került az ügyre..:D:D

2010. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Amikor a robogómmal megyek akkor előfordul hogy dudálnak rám, lámpánál kérdezgette vki múltkor hogy milyen erős a motorom meg ilyenek.

Amúgy semmi komolyabb, nem balf@szoskodok meg tudok normálisan vezetni úgyhogy nem adok rá okot hogy erősködjenek.

2010. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én benzinkútról akartam balra fordulni, de nagy volt a forgalom és kezdő jogsim volt, úgyhogy vártam egy nagyobb helyre ahova beférek. Jött mögém egy nagy BMW (le se írom, hogy kik ültek benne) és elkezd dudálni, hogy induljak, aztán meg teljesen rámállt. Na itt elszakadt a cérna és betettem hátramenetbe. A reakció szívmelengető volt :D Össze-vissza hadonászott próbált tolatni padlógázzal :D

Ami utána történt már nem volt ilyen vicces, mert kiszálltak és majdnem megvertek, de a benzinkutasok a segítségemre siettek szerencsére

2010. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!