Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen rossz élményed volt...

Milyen rossz élményed volt vezetés közben? (PL. Beszóltak, kötekedtek stb. )

Figyelt kérdés

Nekem 2 éve van jogsim, 20/l vagyok, nekem 1 rossz dolog volt amikor megálltam a piros lámpánál és a kiegészítő jobbra lámpa zöldre váltott, én álltam, mert egyenesen akartam tovább menni, erre a mögöttem lévő csávó (elakart fordulni) kiszállt és elkezdett kiabálni, szószerint nekem akart jönni, de megijedtem és gyorsan lezártam az ajtókat. :) Végül nem lett semmi, de szerintem nem voltam hibás. Na mind1.


- Veled történt ilyen vagy hasonló??

- Mit csináltál?

Nemet - kort írjatok légyszives! Köszönöm


2010. jún. 22. 20:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyakori szitu. pedig nyazsgem, majd megy ha tud. neked meg nem arra volt dolgod.
2010. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem pont tegnap ért ilyen rossz élmény.Állok egy kereszteződésben jönnek az autók ugye hát ilyenkor a normális ember nem megy ugye vár.De rengeteg kocsi jött ám erre a hátam mögött álló kék autós hülye k..va nyomja ám a dudát kegyetlenül hogy hát ő menne.De egy méter hely nem volt az autók között ahova befértem volna.Nem tudom hogy ezt hogy gondolta hogy majd én a 8 éves lányommal a hátam mögött majd lesz ami lesz alapon majd kifordulok a rengeteg kocsi elé.Legszívesebben utána mentem volna a kis ringyónak.
2010. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Beatrix17 ***** válasza:
Rengeteg ember kapta karácsonyra a jogsiját!Ha csak vezetni tudó emberek ülhetnének autóba,nem lennének dugók!Jövök be egyirányú utcánkba,és egy senkiházi jön velem szemben!Amikor ráorditok,hogy mi az anyát csinál,nem érti,hisz nem volt tábla,amikor balról balra fordult...A másik idióta qr.a:pont mögé értem,és elkezd tolatni a szarjával pont rám!Még jó,hogy volt helyem félre rántani a kormányt!De sorolhatnám!Nem ismerik az indexet,furakodnak,töpörögnek,sminkelnek,szabálytalanok,stb,stb
2010. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nekükn a moszkvatér környékén volt,hogy hogy valamiártatlan szituációban előztünk,majd a pirosnál mellénk érő autós azt mondta,hogy:azt az agresszív véredet! nagyobb balhénak indult,mondjuk nagy balhé még nem volt,de arra sokszor vann precedens,hogy a gagyi citroenünket le akarják tolni az útról 30centire van mögöttünk a forma,mert ugye 50nél 50nel megyünk,apám kicsit rálépa gázra és eltűnnek a horizonton hát ez van,sok a barom:)
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem 1 éves a jogsim. Pár hete jöttem haza Romániából. Mivel éjszaka nincs nagy forgalom, hát lehetett is haladni jó 100-110-ekkel. Egyik enyhe kanyarban azt vettem észre, hogy a szembe jövő kamion erőteljesen reflektorozik. Gondoltam gáz lehet, úgyhogy elkezdtem lassítani. Olyan 80 környékén lehettem, amikor felbukkant a kamion mellett egy személyautó is, ami éppen előzgetett. Hirtelen satufékkel lelassítottam (nagynehezen) 40-re, lehúzódtam és a szembejövő elfért. A 750 km.-es úton 4 hasonló esetben kellett beleugrani a fékpedálba.


20/f

2010. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Persze túl sok ... A sok fiatal most kaptam a jogsit rajoskodik meg menőzik de vezetni nem tud .. kíváncsi lennék ha egy őz kiugrana elé megtudna-e állni.

Na meg azt utálom nagyon amikor korom sötét van megyek autóval és azon a szakaszon (itt lakom a közelben) ahol rengeteg őz baleset meg őzkiugrás szokott lenni , lassabban megyek nem 90 hanem 70-80 környékén és jön mögöttem egy bmw-s vagy citroenes és kb 110-el elhúznak mellettem....de volt olyan is hogy ugyan így csinált egy renaultos ,kikerült mint az állat és beleszaladt előttem egy őzbe... na mondom ez jól járt,persze ilyenkor meg szálljak ki és segítsek a marhájának ... mert ugye mást nem tudok,mert ha ott hagyom akkor cserbenhagyás .

Ezek szerint én vagyok az egyetlen olyan fiatal aki tud normálisan közlekedni ? :D remélem sokan vannak még ;)

18/F

2010. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Beviz Elek ***** válasza:

Anyum 30-cal ment amikor az őz nekiszaladt oldalról a kocsinak és beesett alá, majd megdöglött. Ami azt illeti én nem szeretek szarakodni. A munkám miatt meglehetősen sokat kell vezessek, korán indulok, így számít, hogy mennyit aludhatok. Ütöttem már el kutyát, mert sietni kellett, az pedig pont a kanyarban ült le pihenni. Sajnos az ilyen megesik, de azért 1 év vezetés alatt rengeteg időt spóróltam azzal, hogy nem túrista üzemmódban közlekedtem. Az sem mellékes, amikor az ember menne haza a családjához és ekkor egy kezdő soför feltart egy egész méretes sort, mivel a forgalom miatt nem lehet előzni. Én is szeretem, ha éppen nem városnézéssel akarom az időmet tölteni, de erre előttem valaki 40-nel megy és minden sarkon más irányba indexel, mert nem tudja, hogy hol van és hová akar menni. Nem titok, rendőrök is alátámaszthatják, hogy a büntetéshez legalább 15km/órával kell túllépd a sebességhatárt. Lakott területen belül tehát nyugodtan elmehetsz 60-nal is. (ez optimális esetre értetendő, pl. főúton... ha babakocsit, kisgyereket, biciklist->főleg részeget látok, akkor erőteljesen lassítok)

(17:29-es voltam)

2010. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért én egy 1 éves jogsival nem vagánykodnék ilyen szöveggel amit itt te most előadtál.Ezt most hogy érted hogy "feltart egy méteres sort mert a forgalom miatt nem lehet előzni" hát ha a forgalom miatt nem lehet előzni akkor hogy előzzön a szerencsétlen?????????????????????????? Beszélsz össze vissza ,ráfázol te még erre a fene nagy sietségre.Pontosan a te fajtád miatt van a sok baleset,mennyire gyűlölöm az ilyen embereket.
2010. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Beviz Elek ***** válasza:

Te szerencsétlen! Őt nem lehet megelőzni és ő megy lassan. Ha ő tartja fel a sort, akkor valószínűleg nincs előtte senki. Akkor mégis mit kéne előzzön?

Amúgy nem méteres sort tart fel (mert ugye az egy Smart), hanem méretes. Tehát: nagy! Persze, lehet fikázni, hogy én vagyok a fiatal kis hulye. Inkább a balf.szok vérét szívd :)

2010. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer egy piros astra mögém jött és tolni kezdett mint állat. Na én meg bele álltama fékbe...Összetörte a hátam (nissab almera), de fizetett, mint a katonatiszt....Egy gyökér kifizette az amúgy is csámpás-nyomott csomagtérajtómat egy vadi újra, fényezve.........
2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!