Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen rossz élményed volt...

Milyen rossz élményed volt vezetés közben? (PL. Beszóltak, kötekedtek stb. )

Figyelt kérdés

Nekem 2 éve van jogsim, 20/l vagyok, nekem 1 rossz dolog volt amikor megálltam a piros lámpánál és a kiegészítő jobbra lámpa zöldre váltott, én álltam, mert egyenesen akartam tovább menni, erre a mögöttem lévő csávó (elakart fordulni) kiszállt és elkezdett kiabálni, szószerint nekem akart jönni, de megijedtem és gyorsan lezártam az ajtókat. :) Végül nem lett semmi, de szerintem nem voltam hibás. Na mind1.


- Veled történt ilyen vagy hasonló??

- Mit csináltál?

Nemet - kort írjatok légyszives! Köszönöm


2010. jún. 22. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19:35 nálam is ezvolt,össze volt törve a kocsim oldala erre belémszállt egy barom,nemis látta,hogy sérült volt az ütközés elött az autóm,ezért megtérült a károm:Dplusz még maradt is a biztositos zséböl:D40ezer
2010. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

hátja

az indexet egyátalán nemismerik....

olyanok előznek akiknek nincs is helyük hova beférni....

többször ilyen előzésekből majdnem baleset lett mert épphogy befért...

meg volt akinek azvolt a szerencséje h beengedték de szemből meg jön egy csomó autó de azért előőz...

meg olyan is hogy... töklassan megy, megelőzzük akkor meg elkezd 130-al menni

2010. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!