Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vehetnek részt a forgalo...

Miért vehetnek részt a forgalomban olyan járművek amik nem alkalmasak a forgalom ritmusának a felvételére?

Figyelt kérdés

Tegnap már az egyvérzés kerülgetett, amikor 10 percen belül 2 lámpánál is egy kispolski volt előttem.

Hogy vehet részt a forgalomban? Egyszerűen annyira lassan voltak képesek elindulni, hogy egyesben sem nagyon tudtam gázt adni mert akkor beléjük mentem volna. Be kellett sorolnom a belső sávba, mert nem fogok 30-al vegetálni mögöttük. Aztán vissza a külsőbe, mert jobbra mentem tovább.

Hogy vehet részt 2018ban a forgalomban egy 20 lóerős ipari hulladék?

Másoknak kell őket előzgetni, sávokat váltani, mert a kacatja alkalmatlan a közlekedésre.

Egyáltalán hogy lehet ilyen elavult hulladékot vezetni még?



2018. okt. 18. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nem értem milyen fajta igénytelenség kell ahhoz, hogy azt vezessen valaki.


Itt most nem arra gondolok, hogy a 41 Nm, meg a 20 LE miatt NEM ALKALMAS közlekedésre. Nem mintha vita tárgya lenne az, hogy egy lassan 40 éves autó alkalmas e vagy sem.

Meg nem is arra, hogy gyakorlatilag a bármilyen komfortot elfelejtheted.

Hanem a biztonságra. Komolyan ki az, aki be mer ülni egy bádogdobozba? Már városban is inkább 60 km/h az átlag sebesség. Egy normális átlagos autó itt azért nem hullik atomjaira még, de a polákból úgy fognak kikanalazni. Meg azért így lassan 2019ben elférnének egy autóban legalább az alap biztonsági rendszerek.


Meg hát gondolom szerelőt találni aki egyáltalán SZÓBA ÁLL a polák tulajjal is egy jó dolog lehet :D

2018. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezzel a mentalitással a bringásokat meg a robogósokat börtönbe zárnád.
2018. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Az szerintem nem türelmetlenség, hogyha az zavarja, hogy a megengedett sebességet nem tudja valaki reális időn belül elérni."


Bp Soroksári út. MINDEN délután, mindkét sávban 55-60 km/óra a sebesség. És még véletlenül sem tudod kikerülni őket, mert egymás mellett mennek... (70 km/óra a megengedett)


De volt már előttem a belső sávban szép új autó 40-50 km/órás sebességgel... Mert mobilozott. Ők lehetnek az úton, kedves kérdező???


Nem lehet gyorsulás alapján kitiltani autókat. Mert mi az etalon? 10 mp alatt gyorsuljon 100-ra? Vagy 15? Vagy mennyi számodra a megengedett határérték?


Ennyi türelemmel ki se mozdulj otthonról.

Én napi 2-2,5 órát vezetek (agglomeráció-Bp). Már rég agyvérzést kaptam volna, ha így felhúznám magam mindenen...

2018. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az emberek nagy része türelmetlen gyökér.


Én még gyalog is jártam úgy, hogy nem azonnal rajtoltam el a zöldnél, mire egy mögöttem álló nő konkrétan arrébb lökött. Kicsit meglepődtem 30 éves férfi létemre. Mintha azon a fél másodpercen múlt volna az élete.

2018. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Be kellett sorolnod a belső sávba? Ez nagyon durva.

Nekem a múltkor a felezővonalat is át kellett lépnem egy köcsög, ipari hulladék biciklis miatt.


A kis polskisok miatt tart ott az ország, ahol.

2018. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A lassan haladók nyilván ki lennének tiltva a közutakról, ha lenne nekik építve egy másik közúthálózat, ahol meg csak ilyenek közlekedhetnének.

De mivel ilyen második (harmadik, negyedik) úthálózat nincs, ezért máshogy nem tudnak eljutni a céljukhoz, csak ezeken a meglévő utakon.


A közösségi közlekedés nem mindenkinek opció, mert a kispolszki akkor és oda megy, amikor és ahová a gazdája akarja.

Az autóbuszközlekedés nem csak azt takarja, hogy 5 percenként jár a busz, amivel a 25 éves emberek kiválóan tudnak közlekedni, hanem azt is, hogy kétóránként jár a busz, amihez a 70 éves fájós térdű embereknek egy kilométert kellene gyalogolni, meg két kilométert a busztól a céljukhoz.

2018. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek apuci veszi a segge alá a kocsit, kérdező.
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 veterán vas ***** válasza:

Egyetértek a Kérdezővel.

Minden kispolszis, trabantos s-100-as skodás azonnal mondjon le!!

Az AIXAM tulajdonosokat statáriális bíróság elé kell citálni. Továbbá az ovisok nyuszirobogóit, a kissrácok rollerjait és az öregasszonyok seprűit szintén el kell kobozni.

Értse meg mindeni, hogy tilos 50km/h sebesség alatt közúton közlekedni.

Legyen már végre rend!

2018. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!