Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti az alábbi helyzet miatt...

Ti az alábbi helyzet miatt nem lennétek idegesek?

Figyelt kérdés
Nagy a forgalom, óvatosan totyogok be a körforgalomba türelmesen kivárva az adott lehetőséget. A balról lassan érkező autó kiteszi az indexet a tőlem balra eső kijáró előtt, amiből arra következtetek, hogy ott ki fog menni ezért én megindulok. Majd satufék, mert tovább halad. Ezzel nincs is gond mert tévedni emberi dolog, korán tette ki, esetleg lehet észre sem vette hogy ott is van egy kijáró? De ami felidegesített, hogy ő kezd el rám mutogatni! Tudom hülyeség, de tök ideges lettem ettől. Én mindig figyelek rá, hogy se túl korán se túl késő ne tegyem ki az indexet, hogy ne tévesszem meg a másik autóst. Nő vagyok amúgy, és néha van olyan érzésem, hogy a férfi sofőrök alapból nem gondolkodnak el azon, hogy esetleg ők hibáztak ha meglátják, hogy a másik fél nő, hanem rögtön integetnek gondolkodás nélkül.
2018. nov. 9. 10:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Jó dolog lenna a fedélzeti kamera, de a jogszabolyok alapján nem bizonyító erelyű, nem veszik figyelembe
2018. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%

Helyesbítek

Nem minden esetbe veszik figyelembe. És az engedély nélkül nem lehet felvételt késziteni emberekről és rendszámokrol, szóval vissza tud ütni.

2018. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosságra hozni, megosztani nem lehet. Magadnak azt kamerázol amit akarsz.
2018. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!