Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek miután megkaptátok a...

Nektek miután megkaptátok a jogsit mennyi idő kellett hogy magabiztosan, jól tudjatok vezetni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt nem időben, inkább km-ben mérik. Vezess minél többet, szerintem ez elég egyénfüggő.


Én hetente néhányszor vezettem pár km-t, és úgy legalább fél év, de inkább egy év kellett, hogy igazán belerázódjak.

2019. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Másfél év és olyan 50-100 ezer km.

És ebben volt minden a földúttól az autópályáig, de főleg Budapest.


Aki szinte mindig csak egy megszokott útvonalon megy több éven keresztül, az nem fog igazán megtanulni vezetni.

2019. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából fél éve van jogsim, autóm. Kellett egy pár hónap, de még ma sem mondom azt, hogy jól vezetek. Sokkal jobban megy mint eddig, de egyszerűen mindig akadnak új helyzetek, új környékre kell menni, új időjárási viszonyokba futok bele. Nagyjából heti szinten vezetek, hétvégenként nagyobb távokra (haza járás, kirándulás). De sok esetben még egy napon belül is változik a magabiztosságom, stílusom.
2019. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szerencsére semennyi, mert a jogsi szerzés előtt is tudtam jól vezetni😁
2019. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Semennyi
2019. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem a jogsi még meleg volt olyan friss volt, és szükségből elkezdtem vezetni két-háromszáz km távokat éjszaka is, napközben is, sűrűn lakott területeken is, szóval elég hamar belejöttem. Nem kell aggódni, meg ráfeszülni, csak oda kell ülni és simán menni, és pillanat alatt azt veszi észre az ember, hogy már rutinból megy minden. A vezetés, főleg egy személygépkocsi elvezetése nem atomfizika.
2019. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!