Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Főúton sokat kanyarodok...

Főúton sokat kanyarodok balra, miért dudálnak állandóan?

Figyelt kérdés
Egyik céges telephelyünk van ott napi kétszer járok arra, heti 1-2-szer mindig ledudálnak, főleg a kamionosok. Pedig ha szabad a szembejövő sáv akkor gyorsan lendülettel kanyarodok be. Mégis mit csinálok rosszul? Repülni nem tudok az autóval.
2019. jún. 6. 14:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"A kamionos NEM TUD gyorsabban felmenni az emelkedőn"


Én meg nem tudok repülni.

2019. jún. 7. 09:54
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

"nincs semmi oka, másokat is állandóan ledudálnak, sokat hallom."


Ha egyszer előfordul, oké, nem te vagy a hibás. De ha rendszersen, akkor már elgondolkoznék

2019. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"De ha rendszersen, akkor már elgondolkoznék"


rendszeresen mindenki ledudálnak, nem csak engem de hányszor írjam még le?

2019. jún. 7. 10:31
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy sokszor írod nem lesz igaz, és nem is mentesít a hiba alól;)
2019. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

""A kamionos NEM TUD gyorsabban felmenni az emelkedőn"



Én meg nem tudok repülni"



Hàtha csak ennyit tudtàl hozzàfűzni, ennyi ésszel nem is csoda, hogy ledudàlnak...

2019. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Egyre komolytalanabb ez a kérdés. 2 oldal óta találgatjuk, hogy miért dudálhatnak rá, mert nulla, azaz nulla infot adott meg a kérdésben a kérdező. Rákérdeztem, hogy hol történt ez, hátha tudunk valamit mondani a helyszínből. A kérdező válasza: "ok nélkül dudálnak", helyszínre adott választ pedig mellőzi. Hát köszi, így nem lehet segíteni.
2019. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha dudálnak és rendszeresen, akkor annak oka van, viszont én arra tudok gondolni, hogy balra kanyarodás előtt nem a felezővonalhoz húzod a kocsit és így nem tudnak jobbról elmenni melletted, hanem meg kell nekik is állni.
2019. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Vagy amit még senki nem írt: balra kanyarodni tilos.
2019. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
szabad balra kanyarodni.
2019. jún. 8. 16:25
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Te tulajdonképpen milyen választ vársz a kérdésedre? Csak mert elég sokan leírtuk neked, hogy amennyiben rendszeresen ledudálnak, annak oka van, de te ezt nem vagy hajlandó elfogadni. Azt szeretnéd hallani, hogy te mindent jól csinálsz, a többi közlekedő meg türelmetlen hülye barom? Mert ha igen, akkor mondd ki nyíltan és essünk túl az előjátékon.
2019. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!