Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Veletek történtek már,vicces...

Veletek történtek már,vicces buszos balesetek? Esetleg a buszsofőr és egy ember által veszekedés?

Figyelt kérdés

Elmesélitek? :D


Értelmes válaszokat,köszönöm ☺



2020. szept. 12. 09:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#10

gondolom a vészjelzőt nyomta meg, nem a leszállásjelzőt. előfordul

2020. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igen #11

Egyszer mi egy kis őzet ütöttünk el,pedit fêkeztünk és mindenki egyszerre mondta hogy szegééény

De nem volt ott az anyja ugyhogy valszeg nem élte volna túl

2020. szept. 12. 11:24
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyközi járaton, a tanyavilágban egy cigányasszony méltatlankodott, hogy a sofőr nem ott állt meg, ahol ő le akart szállni, hanem ott, ahol a buszmegálló volt. Persze előkerült az "azé mer cigány vagyok?", majd búcsúzóul odavetette, hogy "szopd le anyádat" :D
2020. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Húha :D
2020. szept. 12. 11:52
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy tinédzser felszáll a helyi járatra, felmutatja a lejárt bérletet (első ajtós felszállási rend), sofőr erre:


Hülyének nézed a sofőrt?


Válasz:


Igen


Le is szállította, pedig felajánlotta, hogy lyukaszt 🤣 Még jeggyel sem engedte utazni 🤣

2020. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#15:

Hát én még pluszba főztem volna egy nyaklevest is a takonypócnak, azért nehogymár a vakond vezesse a metrót. 😄

2020. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Meg velem volt olyan is amugy hogy az egyik o.társam..hát nem bolond mert lehet vele beszélgetni de órán meg tök hülye mintha elszállna az agya,most magántanuló

Na szal folyton nyitogatta az ajtót hátul vagy igazából nem is tudom mit csinált de valamit az ajtóval, birizgálta vagy mi és mikor észre vette a sofőr jól ráüvöltött :D

2020. szept. 12. 21:20
 18/22 anonim ***** válasza:

Lassan már 20 éve is lehet, mondjuk azért vicces csak mert komoly sérülés nem történt, asszem 2-asok lehettünk, lényeg, vártuk a buszt többen, egyik oszt társ, meg kinn állt a peron szélén, háttal az út felé. A pláne az volt, hogy a hátizsákja ugye hátrafelé kilógott, és kb ott állt ahol a hátsó ajtó szokott megállni.

Jön a busz, még viszonylag lendületben, puff, a táskáját kapta el, de úgy hogy a gyerek konkrétan pörgött párat mint valami búgócsiga.

Sofőr rá is szólt utána viszonylag szépen, bár a fejét azért nem üvöltötte le ha jól rémlik.

2020. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csukott szemmel a buszmegállónak támaszkodva kicsit bóbiskolva munka után vártam az utolsó buszt, gondoltam majd ha meghallom az Ikarust felébredek és felszállok... Hibrid Volvo busz jött aznap, meg is állt előttem, de nem vettem észre, az ajtót meg nem nyitotta ki, mert nem volt leszálló, csak akkor vettem észre, hogy elment a busz amikor a megállóból kigyorsult és beindult a motorja. Röhögtem magamon, hogy mekkora figyelmetlen voltam... Hívtam egy taxit...
2020. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
Óh,a jó öreg elalvás... hányszor ébredtem a szomszéd városrészben egy-egy végtelen hosszúságú éjszakai buszjárat végállomásán!
2020. szept. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!