Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Veletek történtek már,vicces...

Veletek történtek már,vicces buszos balesetek? Esetleg a buszsofőr és egy ember által veszekedés?

Figyelt kérdés

Elmesélitek? :D


Értelmes válaszokat,köszönöm ☺



2020. szept. 12. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vicces baleset, mert azért ilyen is van, amikor nem sérül meg senki, és utólag belegondolva vicces: 2003 januárja vagy februárja, amikor leesett a nagy hó, és a szél miatt takarítani sem tudták az utakat, sok város (a miénk is) el volt zárva a külvilágtól.

Reggeli céges, szerződéses járat. Megy kifelé a városból egy 4 sávos + kanyarodósávos szakaszon. Lámpás kereszteződés, a lámpa sárgára vált, sofőrünk a jeges, ráhavazott szakaszon úgy gondolja, még meg tud állni satufékkel. A busz balra 45°-ban befordul, és elkezd csúszni a jégen a túlsó oldal felé a 4 sávon keresztül, szembe szerencsére nem jön senki. Mellettem ülő, bobiskoló kollégának szólok, hogy kapaszkodjon, mert mindjárt borulunk. Akkora szerencsénk volt, hogy pont megcélozta a busz a túloldalon a szalagkorlát és az oszlop közötti talán 5-10 méteres sávot, és az árokba beállt bal első kerékkel. Mindenki leszáll, kb. 10-15 perc múlva jön egy másik busz, ami elvisz. Persze minimálisat késtünk a munkából, ezért napközben felhívtam a szerződéses járatokkal foglalkozó szervezetet a cégnél, hogy részt vettem a reggeli buszbalesetben, kéne róla igazolás, hogy ezért késtem. A hölgy közli, hogy a buszkésésben vettem részt, baleset nem volt reggel. Gondolom, akkor számított volna annak, ha ütközünk valamivel.

Délután már sárga villogóra voltak ott a lámpák kapcsolva.

2020. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Arnold901005 válasza:

- Gördeszkázásból tartottam hazafelé busszal, de nem volt ülőhely, szóval álltam egyik kezemben a deszkával, másikkal kapaszkodtam. Az egyik lámpánál ácsorgás alatt elengedtem a kapaszkodót egy pillanatra, a sofőr meg pont akkor indult el egy kövér gázzal és pechemre mellényúltam, mikor a kapaszkodót el akartam kapni, szóval zakóztam egyet, a deszkám meg elgurult.


- Távolsági buszon egy éles kanyarban a lefékezett kerekesszékem megindult, mert a bolygókerekeket ugye nem lehet lefixálni, meg fékezni, szóval elfordult alattam és megindultam az ajtó felé, ahol egy csaj állt. Elkaptam ugyan a legközelebbi kapaszkodót, de ígyis eltrafáltam a lábát.


- A mellettem ülő muki beszart. Ez akkor nem volt vicces, de mégis az.


- Egy mattrészeg fószer billegett az ajtónál, pont azt skubiztam, hogy vajon mikor borul be a lépcsőhöz, de csodák csodájára nem történt meg, viszont ráállt a lépcsőre és mikor nyílt az ajtó, odacsípte a lábát. Óbégatott a sofőrnek, hogy k*rv*ra fáj, aztán mondta neki a sofőr, hogy minek állt oda, le fogja rakni, ha nem utazik normálisan.


- Haverommal szórakoztunk, hogy a bukkanóknál felugrottunk, csak aztán pechemre az egyik akkorát dobott rajtam, hogy bevertem a fejemet a plafonba, ahogy felugrottam.

2020. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!