Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki agresszív az ellenőrrel,...

Aki agresszív az ellenőrrel, az megússza a büntetést?

Figyelt kérdés

Nap mint nap a Soroksári úton megyek bkv-val és mostanában ellepték ezt az útvonalat az ellenőrök. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy azokat (kivétel nélkül kisebbség), akik agresszívak, ordibálnak és fenyegetőznek az ellenőrökkel, elengedik, elnézik, hogy nincs jegyük, azok meg röhögnek, hogy milyen idézem: "csicska g...ci".

Mostmár ott tartunk, hogy büntetni sem lehet az agresszív állatiasan viselkedőket? Én meg utazgatok a 10,500 Ft-os bérletemmel a tömegnyomorban az igénytelen állatok között nulla színvonalas szolgáltatással...



2013. máj. 24. 10:15
1 2
 11/13 1gabesz1 válasza:
Ebben az országban minden így működik. Aki agresszív és elnyomó az fog jól járni. Mert maga a közlekedési cég is egy maffia. Ilyen fizetésekből ki tud megélni őszintén? Ha egyátalán van munkád.Megértem azokat akik lekiabálják az ellenőr fejét.Aki nem megalázkodik ezeknek hanem feláll az igazáért.
2013. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az az igaza, hogy ingyen utazik, amíg a többiek fizetnek? Ne állítsd már be őket forradalmároknak légyszíves...
2013. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bajer ***** válasza:
Amúgy sincs semmi személyi okmánya a trolloknak. Nem lehet őket megbüntetni pedig személyi igazolvány hiányáért is meg kéne.
2013. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!