Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem felháborító?

Szerintetek ez nem felháborító?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt úgy mire fel kapják a romák? Nem vagyok rasszista, de szerintem ez diszkriminatív. Nekik is ugyanúgy megvannak azok a lehetőségeik, mint egy akármilyen embernek, nem is értem miért kell külön nekik egy ilyen. Vagy legalább lenne olyan, hogy úgy egyébként szociálisan hátrányos diákoknak, mert nekem van olyan ismerősöm, aki igen csak rászorulna egy ilyenre, de nem jelentkezhet, mert nem cigány. Én ezt úgy ahogy van diszkriminatívnak tartom és szörnyen fel vagyok háborodva. Mások miért nem kapnak ilyen lehetőséget? Miért mindig csak a cigányok? Bocsánat, ha vulgáris vagyok, de ez most nagyon kiakasztott...


2012. jún. 2. 17:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező..


Én is jelentkeztem erre a képzésre, én nagyon rossz iskolába jártam még is sikerült megszereznem az emelt szintű biológia érettségimet és a középszintű fizika érettségimet, és ezt mind úgy hogy nem voltak felkészitő tanáraim.


El kell mondanom, hogy én örülök ennek a képzésnek.


-Minden esetre megértelek téged, hogy ez egyfajta diszkrimináció!


Tudnod kell, hogy nem csak Romák jelentkezhetnek, hanem olyan emberek is akik orvosok akarnak lenni, de valamelyest erre nem volt lehetőségük.



én is orvos akarok lenni, mióta az eszemet tudom. És bizok benne, hogy a követelményeknek megfelelve - orvos is leszek !

2013. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

már elnézést, de kik azok a "Romák"? Ha jól gyanítom a cigányokra kéne gondolni, a cigány több száz éves magyar szó, és mi itt Magyarországon magyarul beszélünk. Miért cseréljük le szavainkat cigány eredetűre?! magyar vagyok és nem fogok odamenni egy angolhoz se, hogy légy szíves ezentúl ne szólíts hungarian-nek, mert ez nekem nem tetszik, és jobbat mondok rasszista vagy, ha nem magyarnak hívsz!

Magyaroknak kéne ilyen lehetőség nem cigányoknak!! Arról nem is beszélve, hogy egy olyan fajtát támogatunk, akik ránőttek a fejükre, lopnak tőlünk, lenéznek minket és már rettegésben tartják szinte az egész országot! Ébresztő!

2013. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

szia kedves utolsó.


Megértem az aggályaidat utolsó!

De tudnod kell, hogy a cigány már 600 éve él itt, vagy már több mint 600 éve.


A cigány soha nem akart magának saját országot vagy vallást! Megtanult élni úgy, ahogyan tudott.


Kérlek, ezt az országot nem a cigány fossza ki, hanem azok a politikusok és azok a korrupt emberek akik ebben az országban gyakorolják hatalmukat.

2013. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

igen, a 600= több száz, remélem egyetértesz... engem gyakorlatilag a cigányok fosztanak ki, de te ezt biztosan nem éled át, mert te is cigány vagy, inkább száz politikus szomszédságában élek, mint EGY cigányéban:

http://www.youtube.com/watch?v=9N2oviuhMVc

:(

2013. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnálom, hogy ha egy ilyen dolog történt veled.

de a cigányság egy szabad nép, amiről sok nép nem mondhatja el magáról...


Ez való igaz, hogy a cigányok jó üzleti kétséggel bírnak, lehetséges hogy ezért fosztottak ki. De ebben a világban ne csodálkozzatok azon, hogy ilyen dolog történhetnek!


-Nekem minden tiszteletem ezé a képzésé. szerintem ez egy jó ötlet és az országnak is szüksége van az orvosokra!.

2013. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Utolsó! igen, én is ebben a ínséges időkben élek, de még se veszem el az öreg nénik szatyrát... az talán még furcsább, hogy meg se fordul a fejemben?! most bennem van a hiba?? talán lopnom kéne nekem is olyanoktól akik gyerekkoruktól keményen dolgoztak és még annyiuk sincs, mint nekem? hol marad a cigányoknál a tisztelet? miért nem nevelik a gyerekeiket becsületre, miért??? és most én vagyok a rasszista?? nem értem én ezt a világot.... én dolgozok, fizetem az adót, és őket támogatják? miért? hisz nem is magyarok!!! mi magyarok nem vagyunk abban a helyzetben, hogy egy ilyen népet pátyolgassunk, akik köszönetkép leköpnek minket... egyáltalán miért nem mennek el innen, ha ennyire utálnak minket? Hisz szabadok.... Legyenek büszkék a szabadságukra, de nem tehetnék ezt valahol máshol?

VAGY! Maradjanak! És próbáljanak meg beilleszkedni! Fogadják el, hogy Magyarországon ők vendégek, mi egyszer befogadtuk őket, amit most kihasználnak hálából?! Hogy is működik ez? én nem értem a "kultúrájukat"... de úgy néz ki, hogy a magyarok a rasszisták, mi vagyunk itt a rosszak, úgy néz ki, hogy saját országunkban már háttérbe szorulunk lásd ezt a képzést is, ez szomorú.... de ezt már nem tűrhetjük sokáig... ebből elég! Szóval változtatni kell! De kinek? Ez egy vagy-vagy helyzet... vagy a magyaroknak, vagy cigányoknak.... de, ha ez így megy tovább, nem adok sok időt neki, és itt komoly gondok lesznek...

2013. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

csak az első mondatra reagálnák,

A lopás teljesen más, és az is teljesen már ha azért lop valaki, hogy tudjon enni...


-tudod mindennek oka van! Az emberek többsége nem azért lop mert az jól esik neki, hanem azért, hogy tudjon élni úgy mint más, vagy azért hogy tudjon enni adni a családjának,...


ahogyan említettem, egy ilyen világban ne csodálkozz ezen.

2013. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

nem vagy rasszista, de már azt törvénybe van foglalva hogy aki az utcán koldul az szabálysértést követ el,, hol van ebben a tisztesség...


Tudod becsülettel, nem fogsz a családodnak ennivalót adni minden nap!

Nem mondom azt hogy lopni kell, de azt sem hogy aránytalan üzleteléssel szerezzék meg a kenyerüket..



-ezen egy tisztességtelen világban ne csodálkozz!

2013. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!