Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit nem engednek érettségizni azért, mert nincs ünneplőben?

Figyelt kérdés

Nem telik ünneplőre, a régiek pedig már nincsenek meg.

Emiatt lehet bármi komoly gond az érettségin?


Kinézek ekkora logikátlan baromságot a magyar közoktatásból, hogy emiatt problémázzanak velem. Pedig elvileg nem szépségversenyre megyek.


18/L



2013. máj. 18. 21:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
17%
Magántanuló vagy...és nincs pénzed ünneplőre? XD KAMU!:D
2013. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
40%

Pedig a lógos fülbevaló tényleg elegánssá tud tenni, na de nem pattogok tovább.

Amúgy meg valld be, hogy a barna szemceruzát még nem is próbáltad. :P

Nincs több tanácsom, én ezeket tenném.

2013. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 A kérdező kommentje:

21-es: Nem hiszem, hogy bárki is kérdezte volna a véleményed, főleg azért, mert azt se tudod miről beszélsz.

A magántanulóság nem kerül pénzbe, az igazgatónál kérvényezheti bármelyik diák. A magántanár kerül pénzbe, amit én nem is veszek igénybe, hanem magamtól tanulok.


Szóval ha máskor ilyen alaptalan hülyeségeket akarsz beugatni, akkor előbb nézz utána a dolgoknak.



22-es: Ez tény... tényleg nem próbáltam, de igazából nem szoktam zsebpénzt se kapni, szóval ilyen apróságot se tudok beszerezni jelenleg. Vannak alkalmak, mikor kicsit megengedhetek magamnak egy-két dolgot, de ez elég ritka sajnos.


Amúgy a hajnál a féloldalas elválasztást hogyan értetted pontosan?

2013. máj. 18. 23:05
 24/111 anonim ***** válasza:
55%
Simán. Nem középen választom el a hajam, hanem mondjuk jobboldalt. És mivel göndör, így úgy néz ki, mintha összevissza fodrászoltam volna magam, nem tudom, neked milyen. Lehet, hogy alapból féloldalasan hordod, és akkor ez nem egy nagy ötlet. :D De különböző konytokat is kipróbálgathatsz, a youtube tele van hogyan-csináld videókkal.
2013. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 A kérdező kommentje:

Ahham... hát nem tudom jól képzelem el-e így a leírás alapján, de ahogy most megnéztem ez így elég hülyén néz ki rajtam :D


Alapból kicsit olyan féloldalas frufrum van, nem teljesen középen van elválasztva a hajam.

2013. máj. 18. 23:19
 26/111 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor bocsi. :)
2013. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
54%

ne haragudj, muszáj feltennem a kérdést.


nekem irtó szar az anyagi helyzetem (értsd: 80ezret keresek, és 80at fizetek a lakásra), tehát nullán vagyok, nem magas lóról beszélek.


hogy a fenébe van interneted, számítógéped, szobád, ha nem bírsz elmenni egy HÁDA(vagy akármilyen) turiba, és venni egy nadrágot meg egy blúzt kemény 1000 forintért?

2013. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
38%
ja, és ha magántanuló vagy, igazán elmehetnél dolgozni. ha beteg vagy, van ülőmunka, távmunka, stb.
2013. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 A kérdező kommentje:

Számítógépem onnan van, hogy voltak ennél jobb idők is már, de az évekkel ezelőtt volt. Másrészt a gépre és internetre szükségem van, mivel informatikát tanulok.


Olyan szép kis helyzetben vagyunk, hogy a számlák kifizetése után (egy-egyet elhagyva, amit lehet halasztani) marad 3-4ezer forint a hónapra, ennivalóra.


Akkor hogyan menjek el szerinted 1000 forintért venni valamit is?

2013. máj. 19. 00:29
 30/111 anonim ***** válasza:
37%
Takarodj dolgozni, ne itt rinyáljá...nem mindenki teheti meg, hogy magántanuló legyen...bezzeg fehér blúzt 3 ezerért nem tudsz venni...
2013. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!