Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit nem engednek érettségizni azért, mert nincs ünneplőben?

Figyelt kérdés

Nem telik ünneplőre, a régiek pedig már nincsenek meg.

Emiatt lehet bármi komoly gond az érettségin?


Kinézek ekkora logikátlan baromságot a magyar közoktatásból, hogy emiatt problémázzanak velem. Pedig elvileg nem szépségversenyre megyek.


18/L



2013. máj. 18. 21:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 A kérdező kommentje:

Annak biztosan hihetetlen, akinek jó kis élete van és minden a segge alá van téve, elhiszem én.


Innentől viszont inkább figyelmen kívül hagyom az ilyen és ehhez hasonló kommenteket. Ugyan válaszolhatnék rájuk, mert bizonyos szintig szórakoztatóak, de meguntam.

2013. máj. 19. 11:46
 42/111 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg ezek a kamu kérdések szórakoztatóak, amik itt vannak...
2013. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 A kérdező kommentje:
Hát igen, szoktak lenni vicces kamukérdések, bár ebben a kategóriában még nem láttam. Igaz, nem is gyakran járok ide, csak ha valamit tényleg nem tudok :)
2013. máj. 19. 11:51
 44/111 anonim ***** válasza:
68%

Nem bántásból, de ha akarnál találnál valami munkát magadnak. Ha csak egyszer, kétszer mész el egy héten valahova besegíteni, már abból tudnál magadnak egy - két dolgot venni, még ha csak turkálóban is.

Nem értem, te egyedül laksz különben?

2013. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 A kérdező kommentje:

Mennék én segíteni, de hova? Be vagyok jelentkezve diákszövetkezethez, de eddig nem kaptam munkát.


Nem egyedül lakom... ha egyedül laknék, akkor eleve nem tudom miből fizetném a számlákat se, hiszen keresetem nincs.

2013. máj. 19. 11:54
 46/111 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, hogy addig kell őket zaklatni, amíg nincs valami. Ők nem nagyon fognak beleszakadni abba, hogy segítsenek neked.

De biztos lenne valami, bár nem tudom, hogy hol laksz (város, falu esetleg a fővárosban), de tuti van valami fagyizó, ott is meg lehet kérdezni, hogy nincs e szükség eladóra, stb...

2013. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
22%
Ìrj privátot mindekettőre, ha a másik is visszaválaszol, meglátnád, hogy nem ugyan azok vagyunk.xd de igazából...LESZ×ROM MIT GONDOLSZ.XD Csóró vagy és kész...nem adok pénztelenek véleményére, főleg, hogy nekem van...:P múlthéten vettem egy nacit egy 20asért...nagyon jól áll. Gondolom neked a zara ismeretlen fogalom. :P:P
2013. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
86%
73 %-os, kár, hogy észt nem adtak ahhoz a nacihoz... Idióta barom.
2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
19%
megjátszom, hogy kettő vagyok?:DDD ne nevettess. van jobb dolgom is hálistennek. nem kell kettőnek lennem, hogy leoltsalak. és nem, semmi nem volt a seggem alá rakva, sőt, tudnék mesélni. tegnap tetted ki a kérdést, gondolom leesett, hogy hosszú hétvége van, így nem tudsz már venni sehol blúzt, és hát mire lehet fogni, a csóróságra. csakhogy. a jelentkezés már februárban megtörtént az érettségire, számomra hihetetlen, hogy napi 22 forintot nem tudtál eltenni. sajnálom, nem akarásnak nyögés a vége. mit gondolsz, kinek van kedve vasalt blúzban rohangálni napokig érettségi időszakban? nekem egy db ingem volt, így minden nap kimostam, és másnap ugyanabban mentem. de ha már egy ilyen "igazságtalanságon" nem bírsz felülemelkedni, akkor ne akarj leérettségizni, és belépni a valódi életbe, mert elúszol az árral, jó messzire.
2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
18%
másik "én", ezzel most jól lehúztad magad, még az én szememben is. bocs, BRÁÁDÁ.
2013. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!