Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit nem engednek érettségizni azért, mert nincs ünneplőben?

Figyelt kérdés

Nem telik ünneplőre, a régiek pedig már nincsenek meg.

Emiatt lehet bármi komoly gond az érettségin?


Kinézek ekkora logikátlan baromságot a magyar közoktatásból, hogy emiatt problémázzanak velem. Pedig elvileg nem szépségversenyre megyek.


18/L



2013. máj. 18. 21:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
69%

Jó lesz az a fehér felső, amit írtál

Lényeg, hogy van benne fehér

2013. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
69%
Aztán ügyes légy az érettségin
2013. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 A kérdező kommentje:

30-as: Látom te se vagy képben, sebaj.


A munkáról annyit, hogy próbálkozom, de eddig nem sok sikerrel.

2013. máj. 19. 00:48
 34/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. A gyakorlati nem vészes, majd a szóbelire kell jobban rákészülni :)
2013. máj. 19. 00:49
 35/111 anonim ***** válasza:
19%
nem vagy hiteles. ha valóban 3ezer maradna kajára, akkor nem lenne neted csak azért, mert informatikát tanulsz. vicc. lásd be, lusta vagy beszerezni, és el kéne vonni a cigid árából. nekem mindegy, lázadozz, te jársz szarul.
2013. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
45%
Egy 3 ezres k*rva blúzról beszélünk...3 napig nem dohányzik a családod, és még is lesz az ára...aztán arra költsd el, ne másra...és ne háborogj, nem vagy hiteles. Tanuljatok meg spórolni..
2013. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
23%
ugyanezt mondtam:D
2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
48%
Jó, láttam a végén. :D ugyan annyi a százalékunk, azt fogják hinni, h egy személy vagyunk. XD
2013. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:

73%-os: Az emberi természet egyik alapköve az előítéletesség, általánosítás. Sokszor én is ezt teszem bizonyos dolgokban, így elnézem neked is, hogy erre vetemedtél.


Érdemben viszont nincs mit szólnom a kommentjeidre azon túl, hogy attól, hogy megjátszod, hogy ketten vagy még nem lesz hitelesebb a mondandód. Illetve a dohányzás nem is tudom honnan jött elő, senki se dohányzik a családban, ez is csak egy megerőltetett általánosítás része, ami valljuk be, részemről szórakoztatónak tűnik, hiszen eléggé mellélőttél minden tekintetben :)

2013. máj. 19. 11:43
 40/111 anonim ***** válasza:
57%
Az azért elég hihetetlen, hogy sem rokon, sem ismerős, sem barátnő senki nincs, akitől kölcsön tudnál kérni. Bocs, de nekem ebből az jött le, hogy utálod az ünneplőt, és ezzel akarod elintézni, hogy ne kelljen felvenned, inkább azt mondod, hogy nem tellik. Az internet és társai helyett lehetne kaját venni, meg neked egy nadrágot és blúzt. Az meg elég hihetetlen, hogy 3-4 ezer marad kajára. Legalábbis egy családnál kb 3 napai kajára futja belőle.
2013. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!