Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit nem engednek érettségizni azért, mert nincs ünneplőben?

Figyelt kérdés

Nem telik ünneplőre, a régiek pedig már nincsenek meg.

Emiatt lehet bármi komoly gond az érettségin?


Kinézek ekkora logikátlan baromságot a magyar közoktatásból, hogy emiatt problémázzanak velem. Pedig elvileg nem szépségversenyre megyek.


18/L



2013. máj. 18. 21:46
 71/111 anonim ***** válasza:
33%
Legalább csórók nem vagyunk...:P
2013. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
36%

Halál komolyan az én pofám ég itt pár ember miatt.

Most tényleg azon túráztatjátok magatokat, hogy valakinek a szülei keveset keresnek? Ennyire telik az értelem? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy speciel belőletek mi lesz. Ja igen, semmi. Majd 35 éves korotokban is anyuci-apuci pénzel. Na az lesz a ciki.


Én megértem, hogy nincs pénze ünneplő ruhára. Az én szüleim se keresnek olyan jól és nálam is volt egy időszak, amikor nem volt öltönyöm (de végül sikerült kispórolni kisérettségire és abba is volt az egyetemi tanévnyitón).

De amúgy közoktatással ebből a szempontból semmi gond, ez fajta tisztelet mutatás, hogy nem hétköznapi ruhába mész. Egyetemen se lesz másként (persze ott csak a szóbeli vizsgára várják el, írásbelire nem).

Ha nincs rá tényleg pénz, akkor nem kell kétségbe esni, próbálj olyan ruhába menni ami nem túl hétköznapi, szóval látszódjon, hogy egy picit ünnepi (az a fehér mintás felső szerintem bőven jó egy sötétebb nadrággal). Aztán később meg majd kispórolod, csak azért legyen, mert lehet máskor nem lehet majd ennyivel elintézni.

2013. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
43%
Nem az a baj a kérdezővel, hogy nincs pénze, hanem a stílusa. Írtunk egy csomó alternatívát számára, de semmi nem volt jó, sőt még ő szólt be mindenkinek. Életszerűtlen, hogy nincs egy sötét nadrágja, meg fehér blúza. Kedves utolsó, hiába írod, hogy vegyen fel egy sötét nadrágot, azt írta a kérdező, hogy nincs neki csak farmerje. Nincs semmije, csak arra volt képes, hogy "leugasson" mindenkit, hogy nem tudjuk elképzelni, hogy van olyan, hogy nem telik alkalmi ruhára, meg hogy van olyan hogy valakinek nincs pénze...stb...Szóval, kamu az egész, egy 18 évesnek nincs egy fehér blúza meg sötét nadrágja? Ja, és nem tud kérni senkitől kölcsön még egy napra sem. Szerinted, kedve előző?
2013. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
Nekem sincs pénzem, nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy ráfogja a rossz sorsára, ahelyett, hogy leírná, hogy nem hajlandó energiát áldozni a probléma megoldására, hanem önigazolást keresve inkább kiír egy kérdést csóróságra hivatkozva.
2013. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:

73-as: Szóbelire mindenképp megfogom oldani, ahogy már korábban is említettem egyik kommentemben. Addig még van több mint egy hónap, így remélhetőleg lesz rá lehetőség.


74-es: Ajánlom visszaolvasni a kérdést, mert úgy tűnik komoly gondok vannak az értelmezéseddel. Én senkit se szóltam le, aki nem szólt be nekem. Eleve ti kezdtétek, élen a primitív kis 15 éves 73%-ossal (visszalehet olvasni a válaszait, nagy részük szimpla sértegetés, mindenféle érvelés nélkül).

Úgy viszonyulj másokhoz, ahogy te szeretnéd, hogy ők viszonyuljanak hozzád, ezt a tanácsot tudom neked adni.


Nem hiszem, hogy bármi okod lenne megsértődni és rám kenni a dolgokat, miközben ti sértegettetek engem.

Az már más dolog, hogy tudom kezelni a dolgot és nem akadok fenn ezeken.

2013. máj. 19. 16:58
 76/111 A kérdező kommentje:
Amit pedig elfelejtettem, azt írod, hogy nem fogadtam meg egy tanácsot sem. Az értelmes tanácsokra mind reagáltam, az már egy dolog, hogy te figyelmed kívül hagyod, mert akkor már értelmét vesztené a mondandód :)
2013. máj. 19. 16:59
 77/111 A kérdező kommentje:

Oh, igen. Más részről a kérdésem szimplán arra irányult, hogy lehet-e gond ebből. Erre már megkaptam jópár oldallal előbb a választ.


Most már a kérdés egyetlen célja részetekről az, hogy megpróbáljatok olyat sértegetni, akinél jobbnak hiszitek magatokat :) Ez már semmit sem tesz hozzá az egészhez, bár egyesek az első oldaltól fogva egy értelmes hozzászólást nem tudtak írni (lásd. 73%-os).

2013. máj. 19. 17:04
 78/111 anonim ***** válasza:
59%
Nem hagytam figyelmen kívül, de például a vaterás linkre sem válaszoltál, arra sem aki azt mondta, hogy menj el turkálóba. Egyébként meg nekem teljesen mindegy, mert te eléggé öntelt vagy és nagyképű. Azt nem értem, ha ennyire ki tudsz állni magadért egy ilyen helyen, hogy lehet, hogy ezzel a mentalitással nem tudsz elmenni dolgozni, vagy nem találsz valamilyen lehetőséget ruhaügyben. És igenis leszóltál mindenkit.
2013. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, ha sérti az egódat, hogy valaki értelmesebb nálad, de sajnos a sértegetéssel nem fogsz előbbre jutni, se azzal, ha azt fitogtatod, hogy mi mindent megtudsz venni :) Attól, hogy mire telik egyeseknek még lehetnek ugyan úgy értéktelen emberek, nem ez határozza meg.


A vaterás dologból és a turkálóból is egyértelmű sértegetésre irányuló próbálkozás alakult ki, értelmét nem látom reagálni az ilyenekre.

Illetve mint ahogy mondtam, nincs zsebpénzem, tehát linkelhetsz nekem te 1000 Ft-os ruhát, ha nem tudom miből megvenni.

Persze erre meg jön megint a kamu kifogás, de ezen azt hiszem már túl vagyunk :)


Bár részetekről nem biztos, mert újra és újra visszatértek ugyan oda. Tényleg kezd unalmas lenni...

2013. máj. 19. 17:10
 80/111 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy mostanról enm reagálok a kommentjeitekre. Kíváncsi vagyok mennyi ideig szórakoztatjátok el egymást ezek után :)


Szép napokat! :)

2013. máj. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!