Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit nem engednek érettségizni azért, mert nincs ünneplőben?

Figyelt kérdés

Nem telik ünneplőre, a régiek pedig már nincsenek meg.

Emiatt lehet bármi komoly gond az érettségin?


Kinézek ekkora logikátlan baromságot a magyar közoktatásból, hogy emiatt problémázzanak velem. Pedig elvileg nem szépségversenyre megyek.


18/L



2013. máj. 18. 21:46
 61/111 anonim ***** válasza:
45%
Miért pontozzatok le a vaterás linket? Én csak segíteni akartam...
2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
19%
Menj el turkálóba...XD
2013. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:

60-as: Nem számít. A 73%-os írásaiból látszik, hogy nem lehet több 15 évesnél, agyilag legalábbis semmiképp. Jobb szórakozása nincs, mint ide írogatni a hülyeségeit. Elnézem neki, az ő korában én is még kis butus voltam... sőt, a mostani énem is butusnak fogom látni pár év múlva, de ez mindig így van. Majd egyszer ő is rádöbben saját magával kapcsolatban a dolgok valójára.


Engem nem sértenek meg ezek a kommentek. Amit kérdeztem, arra már megkaptam a válaszom, köszönhetően az egy-két értelmesen reagáló személynek. Innentől kezdve a kérdésemet kisajátíthatják nyugodtan a feltörekvő kis troll növendékek, megengedem nekik :)

2013. máj. 19. 14:17
 64/111 anonim ***** válasza:
18%
de bölcsek vagyunk. szép lepel.
2013. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
35%
Az egyik vagyok a 73%-osok közül...most érettségiztem gyökér. :D ahelyett, hogy töri tételeket tanulnék, inkább neked segìtek, hogy vaterás linket küldjek...:D szal rég elmúltam 15..xd csak anya azt tanìtotta, segìtsek a rászorulókon.Xd
2013. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
0%
xDD :D
2013. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha most nem tudsz venni majdnem egy év alatt (mert gondolom nem most döntötted el, hogy érettségizni akarsz) 3 ezerért egy nadrágot és blúzt turkálóba vagy vaterán vagy bárhol, akkor jövőre hogyan akarod kifizetni a kb 30 ezres kosztümöt??
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
43%

nincs az 30 ezer, én frankón elmentem turkálóba, és 5ezer forintért vettem egy kosztümöt, ami szerintem még senkin nem volt, és ráadásul marks & spencer. azt elhordtam érettségire, lagzira, állásinterjúra. igény kérdése az egész, nem pénzé. de a kérdező annyira igénytelen, hogy nincs egy olyan ruhája sem, amit alkalmakra felvehet. de smkink azért van. biztos jól fest a sportos cucc a kihúzott szemekkel.


és nem, nem szépségversenyre mész, hanem egy eseményre. ahova illik felvenni valamit, ami nem egy trikó forrónadrággal. de gondolom nem ismered ennek a hagyományát, meg a tiszteletet.


én nem szerettelek volna bántani, kérdező, de amit itt levágsz, az röhej. én már 17 éves korom óta dolgozom, félárva vagyok, borzasztó háttérrel rendelkezdtem, mégsem keresem a mentségeket, amiért hányattatott vagyok. ja, és énis voltam magántanuló, mert dolgoztam. lehet lepontozni.

2013. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálunk az volt a szokás, hogy az osztály egy ruhában volt, és igen 30 ezerbe került (kosztüm+blúz), bár mi nem turkálóba vettük, hanem új volt.
2013. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:

Ez most kb. olyan, mint mikor a pofozkodásra vágyó kisgyerekeket a fejénél fogva tartja vissza a felnőtt :)


Igazán szórakoztató látvány vagytok :D

2013. máj. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!