Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez szabályos?

Szerintetek ez szabályos?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet.


Járok egy alapitványi iskolába(gimnázium) lassan már 5 éve. Kilencedikbe beiratkoztam és kiderült 11.-be,hogy ez tulajdonképpen nem 4 hanem 5 éves tehát 5.évbe lehet majd érettségizni. Eléggé ideges voltam mert előre ez nem volt nagyon hangoztatva de mondtam jó lesz@rom ezt a plusz egy évet már nagy nehezen kibirom. Na eljött az 5. év ugye 2014j májustól érettségi hurrá,szabadulok innét leéretségizek és mehetek tovább. Amit még tudni kell,hogy én magántanuló vagyok egészségügyi okokból(tartósan beteg vagyok) és igy nem nagyon tudtam bejárni de ennek ellenére ugyanúgy nappalisként vagyok "bejelentve". Átmentem minden tanév végén nem buktam meg stb..


Na ma rámir az illetékes aki ezekkel foglalkozik,hogy 2 tantárgyból irt be érettségire . Mondom oké rendben és a többi? Hát a többi majd jövőre mert nagyon sok a lemaradásod és igy jó lesz majd szépen lassan.. De hidd el ez igy jó lesz.. Na kicsit felkaptam a vizet...Nem elég ,hogy 4 helyett 5, most 5 helyett 6 év. Hogy van ez? Mit lehet ilyen esetben tenni? Nem lehet az,hogy mivel alapitvanyi és tartósan beteg vagyok ezért ott tartanak amig tudnak mert többénzt kapnak utánam? Köztudott az iskola eléggé pénzéhes. BMW,Alfa Romeo,stb minden ott áll. Mit tehetek ilyenkor,hogy ebben a tanévben szabaduljak még innen érettségivel és ne kelljen plusz egy évet még itt lennem? Van erre valami jogszabály vagy ilyesmi? Segitsetek légyszi mert ez most elkeseritett.. Ékezetekért sorry csak angol bill-ről vagyok..



2014. márc. 20. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy vicc
2014. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mit sikerült intézni
2014. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Hogy sikerült kitölteni ? Valószínűleg helyettem kitoltottek es odahamisították az aláírásom. Írtam az embernek finoman de burkoltan,hogy nem hiszem hogy ebből jol kijonnenek. Kiváncsi leszek mit ír.


Amúgy meg töri es bioszra irt be.


Tudtam hogy sok sumák dolgot csinál

Ez az iskola de ,hogy ennyire.

2014. márc. 20. 16:02
 24/63 anonim ***** válasza:
A közokirathamisítást ne úgy intézd el, hogy ejnye, ejnye, nono, hanem rendőrségre ma!
2014. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy aláiratta az ofővel vagy valaki mással

Nem tudtok bemenni az iskolába megnézni azt a papírt?

Mert először meg kéne bizonyosodni róla, hogy mit nem csináltak szabályosan

2014. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

Törire meg bioszra?

És matekra nem? Mert mondjuk az az egyik legfontosabb tárgy

2014. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

Hát ha alahamisitottak nyilván nem ejnye ejnye vel fogom elintézni. :)



Masik meg tökmindegy ki írta alá. Amennyiben nem en akkor hamisítás rol van szó.

2014. márc. 20. 16:43
 28/63 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a fejleményeket, számolj be!
2014. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Fura, hogy olyan fontos tárgyak, mint a magyar meg

a matek, nem lettek beírva, pedig szerintem azokból

kéne menni először, meg még a töri talán belefér

2014. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

Hát én azért beküldeném valamelyik szülőmet megnézni

azt a jelentkezésit, mert még a hmisítás hagyján, de

ha pl. nem is érvényes a jelentkezés, akkor mi van?

Akkor hiába fog elmenni rá, ill. nem is fogják odaengedni az írásbelire

2014. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!